Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriCoinbase'in yeni kampanyası: "Kriptonun Yanında Olun"

Coinbase’in yeni kampanyası: “Kriptonun Yanında Olun”

Coinbase'in yeni kampanyası: "Kriptonun Yanında Olun"

Coinbase, DC’deki milletvekillerinin kripto para ekosisteminde daha net düzenlemeler ortaya koyması amacı ile 14 ay sürecek bir kampanya başlattı.

Coinbase’in “Kriptonun Yanında Olun” (Stand with Crypto) kampanyası, on milyonlarca Amerikalıyı, milletvekilleri ile iletişime geçmeye ve kripto dostu yasaları savunmaya teşvik etmek için çeşitli stratejiler içeriyor.

Coinbase’in yeni kampanyasının detayları

“52 milyondan fazla kripto sahibi ve destekçisi, kriptoya destek vermeleri için tek yürek olmalarını istiyoruz. “Kriptonun Yanında Olun,” çıktığı bu yolda 14 aylık bir kampanya süreci gerçekleştirecek:

  1. Kripto yatırımcıları olarak harekete geçmek için Coinbase platformunu kullanılacak. Kriptonun Yanında Olun, kurulduğundan bu yana, 100.000’den fazla kişi Stand with Crypto’nun merkezi olmayan uygulamasını (Coinbase uygulaması üzerinden erişilebilir) kullanarak harekete geçti.
  2. Bugün Washington, D.C. dahil ulusal çapta yayınlanacak dijital ve açık hava reklamlarının lansmanı da dahil olmak üzere tüm platformlarda kapsamlı bir medya kampanyası başlatıldı.
  3. Kampanya, kripto yatırımcılarının sayısının yoğun olduğu dokuz kilit eyaleti hedefleyerek, tam zamanlı saha organizatörleriyle saha çalışmaları da dahil olmak üzere örgütlenmeyi içeriyor. Son birkaç hafta içinde Stand with Crypto, Arizona, California, Georgia, Illinois, New Hampshire, Nevada, Ohio, Pennsylvania ve Wisconsin gibi eyaletlerde başarılı bir şekilde kripto yatırımcılarını organize etme yeteneğini test etti.

Kripto yatırımcıları 52 milyon Amerikalının genel seferberlik çabası, Arizona, California, Georgia, Illinois, New Hampshire, Nevada, Ohio, Pennsylvania ve Wisconsin gibi özellikle odaklanılacak eyaletleri içeriyor. Eyaletlerle ilgili daha fazla bilgi paylaşacak olsak da, özellikle Georgia’da en az 11.779 üyeden oluşan bir kripto kulübü kurma çabası içinde olacağız.”

(Visited 8 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  VanEck Bitcoin ETF başvurusunda güncelleme yaptı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz