Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriCoinbase CEO'su Konuştu: "Düşüş 2024'e Kadar Devam Edebilir"

Coinbase CEO’su Konuştu: “Düşüş 2024’e Kadar Devam Edebilir”

Coinbase CEO'su Konuştu Düşüş 2024'e Kadar Devam Edebilir

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, piyasalardaki düşüş bir yılına yaklaşırken, ayı sezonunun devam edeceğini düşündüğünü söyledi.

ABD’nin en büyük kripto para borsası için yılın ilk yarısı hareketli geçti. Firma yakın zamanda birden fazla davaya karıştı ve ardından borsanın iflas ettiğine dair söylentiler geldi. Bu iddialar borsanın CEO’su Armstrong tarafından reddedildi.

Coinbase CEO’su mevcut kripto senaryosu ve kriptonun kıyametinden kurtulup kurtulmayacağı hakkında konuştu.

Coinbase CEO’suna Göre Düşüş 2024’e Kadar Sürebilir

CNBC ile yaptığı röportajda Coinbase CEO’su mevcut kripto kışı hakkındaki görüşlerini paylaştı ve devam eden ayı piyasası duyarlılığının 2024’e kadar uzayabileceğinin altını çizdi.

Hepimiz 12 ila 18 ay süreceğini ve güzel bir iyileşme olacağını umuyoruz, ancak bundan daha uzun olmasını planlamanız gerekiyor. Bu yüzden biz de böyle düşünüyoruz. Tahmin konusunda çok iyimser olmaya çalışmıyoruz.

Armstrong ayrıca, uzun süreli kripto kışı nedeniyle borsanın gelirinin yaklaşık yüzde 70’ini kaybettiğini belirtti. Bununla birlikte, şirket, kuruluşundan bu yana yaklaşık dört düşüş yaşadığı için mevcut metriklerden etkilenmedi.

Bence Coinbase’in son 10 yılda bu kadar başarılı olmasının sebeplerinden biri, kısa vadeli iniş çıkışlara ve uzaklaştırmalara odaklanmamaya çalışmamız.

Son kripto kışı nedeniyle borsanın artan fiyat oynaklığı ve istikrarsızlığı hakkında konuşan Armstrong, şirketin odağını önceki yaklaşımından aboneliklere ve hizmetlere kaydırmayı dört gözle beklediğini söyledi.

Bunlara ek olarak Armstrong, CNBC’ye verdiği demeçte şu sözleri aktardı:

Dikkatimiz dağılmazsa ve harika ürünler üretmeye devam edersek, önümüzdeki beş veya 10 yıl içinde iyi şeyler yapacağız.

(Visited 71 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Bitcoin düşmanı Peter Schiff NFT koleksiyonu çıkardı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel