Pazar, Mart 26, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriCoinbase CEO'su Hisselerini Neden Satıyor?

Coinbase CEO’su Hisselerini Neden Satıyor?

Coinbase CEO'su Hisselerini Neden Satıyor?

ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’in CEO’su, şirket hisselerinin bir kısmını satacağını söyledi.

Twitter’da 1,1 milyon takipçiye sahip olan Coinbase CEO’su ve milyarder Brian Armstrong, paylaştığı bir tweet’te, birkaç bilimsel araştırma firmasına fon sağlamak için varlıklarının yüzde 2’sini satmayı planladığını söyledi.

Dünyadaki en büyük zorluklardan bazılarını çözmeye yardımcı olmak için bilim ve teknolojiyi hızlandırma konusunda tutkuluyum.

Bunu daha da ileriye taşımak için bilimsel araştırmaları, NewLimit ve ResearchHub gibi şirketleri finanse etmek için Coinbase varlıklarımın yaklaşık yüzde 2’sini önümüzdeki yıl içinde satmayı planlıyorum.

NewLimit, yeniden programlama yoluyla insan ömrünü uzatmaya odaklanan bir tıbbi firma iken ResearchHub, bilim insanlarının araştırma üzerinde işbirliği yapmak için bir araya gelebilecekleri bir mobil ve web uygulaması oluşturma hedefi olan bir web sitesidir.

Bloomberg’e göre Amstrong, tüm Coinbase hisselerinin yaklaşık yüzde 16’sına sahip.

Armstrong, hisselerinin satışının kripto varlıkları ve borsa hakkındaki görüşlerini değiştirdiği anlamına gelmediğini ve şirketin CEO’luğundan istifa etmek istediğinin bir işareti olarak alınmaması gerektiğini belirtiyor.

Şüpheye mahal vermemek için çok uzun bir süre CEO’luğa devam etmeyi planlıyorum ve kripto ile şirket hakkında olumlu düşünmeye devam ediyorum. Kendimi tamamen işimizi büyütmeye ve misyonumuzu ilerletmeye adadım ama aynı zamanda farklı bir şekilde katkıda bulunmaktan da heyecan duyuyorum.

(Visited 299 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Bitcoin likiditesi 10 ayın en düşüğüne geldi! Peki, bu ne anlama geliyor?

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel