Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriCoin Bureau kripto portföyünü açıkladı

Coin Bureau kripto portföyünü açıkladı

Coin Bureau kripto portföyünü açıkladı

Coin Bureau sunucusu, kripto portföyünün mevcut içeriğini açıkladı. Yeni bir YouTube videosunda, Guy olarak bilinen analist, takipçilerine son zamanlarda piyasadaki erimenin ardından portföyünü nasıl yeniden düzenlediğini anlattı.

Analist, BTC ve ETH’nin belirsizlik dönemlerinde kripto piyasalarının tutunması gereken ana direkleri olduğunu düşünüyor.

[Altcoinlerden] kazanılan kârların çoğu Bitcoin ve Ethereum’a aktarıldı. Bu ikisindeki pozisyonum, iki ana nedenden dolayı tüm portföyümün hemen hemen yüzde 70’ini oluşturuyor.

Öncelikle, BTC ve ETH’nin öngörülebilir gelecekte piyasanın iki ana direği olmaya devam edeceğine kesinlikle inanıyorum. Bitcoin, para birimi olarak kalmaya devam edecek ve dijital altın olarak statüsü katılaşacak. ETH, çok sayıda proje ve protokol için ilk Layer-1 platformu ve temel katman olmaya devam edecek.

Analist, ağırlıkla BTC ve ETH’ye yatırım yapmasına rağmen, geleceğin çok zincirli olduğuna inandığı için mevcut portföyünü de çeşitlendirmiş. Guy, portföyünün kalanının üç Ethereum rakibi Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cosmos’a (ATOM) tahsis edildiğini söylüyor.

Geleceğin çok zincirli olduğuna inanıyorum. Evet, ETH hala büyük köpek olacak, fakat bu, diğer akıllı sözleşme platformlarının kriptonun geleceğinde rol oynamayacağı manasına gelmiyor.

 

Sonuç olarak, Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) sonraki en büyük üç pozisyonum ve bunlar portföyümün yaklaşık yüzde 14’ünü teşkil ediyor.

 

(Visited 364 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,515.57 6.14%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,889.58 11.37%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.537015 4.83%
solana
Solana (SOL) $ 44.01 10.47%
xrp
XRP (XRP) $ 0.38131 4.66%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.37 7.51%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.07169 4.66%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 2.98%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.54 4.82%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 9.02 7.52%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.17 8.16%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 61.82 5.29%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.366342 6.50%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.937201 5.26%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.89 10.47%