Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriCoin Bureau: Bu altcoin gelecek döngüde en iyi performans gösteren kriptolardan olabilir

Coin Bureau: Bu altcoin gelecek döngüde en iyi performans gösteren kriptolardan olabilir

Coin Bureau Bu altcoin gelecek döngüde en iyi performans gösteren kriptolardan olabilir

Popüler bir kripto analisti, bir altcoin‘in bir sonraki piyasa döngüsünde en iyi performans gösterenlerden biri olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Yeni bir YouTube videosunda Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, Aptos (APT) rakibi Sui’nin (SUI) bir sonraki boğa piyasasında diğer kriptolardan daha iyi performans gösterme yeteneğine sahip olduğunu öne sürdü.

SUI, bir sonraki döngüde çok kolay bir şekilde en iyi performans gösteren kripto paralardan biri haline gelebilir.

Analist, altcoin konusunda uzun vadeli boğa beklentisi içinde olsa da, layer-1 projesinin, 2025 yılının Kasım ve Mayıs aylarında üç aşamalı token kilit açma aşamasında da büyük bir satış baskısı görebileceğini söyledi.

Bu Kasım’da, gelecek sene ve 2025’in Mayıs aylarında devasa token kilit açımı olacak. SUI’nin Andreessen Horowitz’e 0,03 dolara ve 0,10 dolara diğer kripto girişim sermayesi şirketlerine satıldığı düşünülürse önemli bir satış baskısına neden olabilir. KuCoin, OKX ve Bybit’te SUI satışlarında da benzer fiyatlar olduğu düşünülürse satış baskısı olması muhtemel.

Analist bunun yanısıra, SUI’ye olan yüksek ilgiye rağmen tokenin fiyatının hala nispeten düşük olduğunu ifade etti.

Guy’a göre, SUI’nin sıkıntısı, ayı piyasası sırasında piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor. Bununla birlikte, Hong Kong, bireysel yatırımcılar için kripto yönergelerini yürürlüğe koymaya başladığında fiyatın bir artış görmesi gerekiyor.

SUI’ye olan artan ilgiye rağmen, fiyatı şimdiye kadar performans göstermedi. Proje bir kripto ayı piyasası sırasında başlatıldı. SUI’nin Asya odağı, Hong Kong’un 1 Haziran’da bireysel yatırımcılar için kripto düzenlemelerini uygulamaya koyduğunda fiyatını yükseltebilir.

SUI coin yazım anında, son 24 saat içinde yüzde 8’in üzerinde bir artışla 1,22 dolardan işlem görüyor.

(Visited 167 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz