Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriChainlink ve PYTH: Kripto arenasında büyük rekabet başlıyor

Chainlink ve PYTH: Kripto arenasında büyük rekabet başlıyor

Chainlink ve PYTH: Kripto arenasında büyük rekabet başlıyor

Ünlü bir kripto analisti, bu hafta başında ana ağını başlatan oracle ağı tokeni için artış beklentilerini paylaştı.

InvestAnswers kanalının sunucusu, Pyth Network’ün (PYTH) gelecekteki fiyatını, Chainlink’e (LINK) olan pazar payına göre modelledikten sonra 453.000 YouTube abonesine PYTH Network’ünde bir yükseliş öngördüğünü ifade etti.

Analiste göre, PYTH’nin mevcut seviyeden %188 oranında artış gösterebilmesi için, Chainlink’e göre piyasa değeri payının %20’nin üzerine çıkması gerekiyor.

Analiste göre, PYTH’nin fiyatı Chainlink’e göre piyasa değeri payının %20 olduğu bir senaryoda 2025 yılına kadar 1,48 dolara çıkabilir. Eğer Chainlink’in piyasa değeri %30’una ulaşırsa, PYTH’nin fiyatı 2,78 dolara çıkabilir. Eğer Chainlink’in piyasa değerinin yarısına ulaşırsa, PYTH’nin fiyatı 5,16 dolara ulaşabilir.

Analiste göre, PYTH’nin fiyatı teknik olarak mümkün olan en yüksek Chainlink piyasa değerine ulaşırsa ve Chainlink’in 27-28 milyar dolarlık Super Bowl hedefine ulaşması durumunda PYTH’nin fiyatı 10,74 dolar olabilir.

Analist, bu senaryoların ortalamasını alırsa, 2026 yılında PYTH’nin fiyatının 5,04 dolara ulaşabileceğini belirtti. Bu nedenle analist, genel olarak iyimser bir görüşe sahip.

Chainlink ve PYTH: Kripto arenasında büyük rekabet başlıyor
Kaynak: InvestAnswers

Şu anda Chainlink’in piyasa değeri 8 milyar doların biraz altında, Pyth Network’ün ise yaklaşık 813 milyon dolar civarında.

InvestAnswers sunucusuna göre, PYTH’nin fiyat hedeflerine ulaşılıp ulaşılamayacağı, Chainlink’in performansına ve Pyth’in rekabet yeteneğine bağlı.

(Visited 71 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Yapay zeka tabanlı altcoin ATH'ye mi koşuyor?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz