Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaEditörün SeçimleriCelsius çalışanlarının dörtte birini işten çıkardı

Celsius çalışanlarının dörtte birini işten çıkardı

Celsius çalışanlarının dörtte birini işten çıkardı

İsrail merkezli haber sitesi Calcalist’e göre, sorunlu kripto para kredi platformu Celsius, 150 çalışanını işten çıkardı.

Şirketin LinkedIn profilinde, merkezi Hoboken ve New Jersey’de bulunan 651 çalışanın olduğu görülüyor. Ayrıca İsrail ve İngiltere’de de ofisleri bulunuyor. 

Calcalist, işten çıkarılan çalışanların bir kısmının İsrail’de olduğunu ve Celsius’un henüz konuyla ilgili bir yorumda bulunmadığını bildirdi. 

Geçtiğimiz günlerde trendkoin olarak bildirdiğimiz üzere Celsius, Citigroup’u finansal seçenekler konusunda görüş almak için grevlendirmiş, ayrıca Wall Street Journal yaptığı haberde Celsius’un,  Alvarez & Marsal’ın yeniden yapılandırma danışmanlarıyla çalıştığını bildirmişti.

Bu arada kripto borsası FTX, Celsius’a finansal destek sağlamak veya satın alma konusunu değerlendirmek adına görüşmelerde bulundu. Ancak konuyla ilgili bilgisi olan iki kişi geçen hafta The Block’a verdiği demeçte, Celsius’un mali durumunu  inceledikten sonra FTX’in bu seçeneklerden  vazgeçtiğini bildirdiler. 

Celsius geçen hafta bloğunda; Toplulukla daha fazla bilgi paylaşacak şekilde konumlanmak, likiditeyi ve operasyonları istikrara kavuşturmak için olabildiğince hızlı bir şekilde odaklandık ve çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. 

(Visited 88 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 24,515.57 6.14%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,889.58 11.37%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.537015 4.83%
solana
Solana (SOL) $ 44.01 10.47%
xrp
XRP (XRP) $ 0.38131 4.66%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 9.37 7.51%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.07169 4.66%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012 2.98%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 29.54 4.82%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 9.02 7.52%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 9.17 8.16%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 61.82 5.29%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.366342 6.50%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.937201 5.26%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.89 10.47%