Perşembe, Ağustos 18, 2022
Ana SayfaBasın BülteniccFound : İnterneti değiştirmeyi planlayan proje

ccFound : İnterneti değiştirmeyi planlayan proje

ccfound, ccfound nedir

ccFOUND.com internetteki en büyük bilgi ve bilgelik arama motoru olarak karşımıza çıkan Polonya merkezli bir proje. Ekip proje mottosunda şunu ifade ediyor:

“İnternetteki karmaşadan sıkıldınız mı? Bizde! İnterneti organize etmenin ve bilgi kaosundan kurtulmanın zamanı geldi. ccFOUND.com bilgiyi paylaşma şeklimizde devrim yaratacak ve herkesin bilgisinden para kazanmasına izin verecek.”

Başlıklar

ccFOUND.com nedir?

Uzmanlar, bilgi çağının sona erdiğini söylüyor. Bugün herkes bilgiye erişebiliyor. Zaten beceri ve yeterliliklerle bağlantılı bilgi çağında yaşıyoruz. Google ve Wikipedia gibi günümüz araçları hala bilgi çağının çözümleri olarak yerlerini koruyorlar. Fakat bilgelik arama aracını yaratan kişi artık piyasada kazanacak.

ccFOUND, bilgi ve bilgelik arama sorununu Google’a benzer şekilde (ağı yoklayarak) çözecek. Ancak bunu bilgisayarları kullanarak değil, diğer insanların zihinlerini kullanarak yapacak. Bu anlamda yukarıda belirtilen portallardan biri olarak, bilgiden çok yönlü bir şekilde para kazanacak ve belirli konuda uzmanlaşmış kişilerin de para kazanmalarına yardımcı olacak.

Peki bunu nasıl yapacak?

Bunlar arasında belli bir ücret karşılığında sorular sorarak yayınlanan yanıtlara ulaşılması, haberlere ve analizlere erişmek için ödeme duvarlarının eklenmesi, ücretli e-kitaplar, çevrimiçi kurslar, web seminerleri, raporlar, etkinlikler, eğitimler ve konferanslar düzenlenmesi, kapalı gruplara ve topluluklara erişimi olan patronları ve bağışçıları toplamaya olanak tanınması gibi başlıkları içerecek.

ccFOUND.com CEO’su Piotr Michalak proje hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

“Buna inanıyorum. ccFOUND.com dünyanın en popüler eğitim portalı olacak. İnsanları bir araya getiriyor ve bilgi ve akıl alışverişinde bulunmalarını sağlıyor.”

Farklı diller engel değil

Farklı diller bir engel oluşturmuyor. ccFOUND.com, uluslararası bir proje olması yönüyle tüm soruları ve cevapları diğer tüm dillere çevirebileceği belirtiliyor. Böylece, dünya çapında bilgelik paylaşımı için bir yer haline gelecek ve Japonya’daki insanların Brezilya’dan gelen soruları yanıtlamasına veya Almanya’daki insanların Korelilerin paylaşması gerekenleri okumasına izin verecek. Topluluk, planlanan DAO mekanizmalarıyla çeviri kalitesini sağlayacak, çevirileri doğru yapan üyeleri Bilgi Para Birimi ve itibar puanlarıyla ödüllendirecektir.

Nasıl yatırım yapılır?

ICO süreci 18 Haziran’da başladı ve 31 Mart 2022’ye kadar devam edecek. ICO, İki haftalık yatırım turlarından oluşuyor. Şu aşamada en yakın tur 30 Eylül Perşembe günü başlayacak.

Projenin avantajları:

* Yatırım sürecinin anlaşılması kolay
* Yatırım bonusu: En aktif yatırımcılar bir sonraki yatırım turunda kullanılacak ek tokenler alacaklar.
* Sabit token fiyatı
* Ortaklık programı
* Mevcut yatırımcılar için airdroplar

ccFOUND CEO’su Piotr Michalak’a göre ICO’ya katılımla insanlar, dünyada ilk kez bilgi arayanlar ve bilgi sağlayıcılar için başlatılan bilgelik pazarına yatırım yapmış olacaklar.

Daha fazlasını öğrenmek için:

ccFOUND – wisdom found

facebook, Twitter, Telegram

Bu ücretli bir basın bültenidir. Trendkoin, bu sayfadaki hiçbir içerik, tutarlılık, kalite, reklam, ürün veya diğer materyaller hakkında sorumlu değildir ve bunların hiçbirinin uygunluğu hakkında iddiada bulunmaz. Okuyucular firma ile ilgili işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Trendkoin, basın bültenindeki içerikler, ürünler ya da hizmetlerden doğan veya doğduğu iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan dolaylı ya da doğrudan sorumlu değildir.

(Visited 125 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,478.29 2.62%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,852.63 2.95%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.539282 6.73%
solana
Solana (SOL) $ 40.93 7.39%
xrp
XRP (XRP) $ 0.376035 3.20%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 8.43 6.99%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.080607 7.29%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000015 8.69%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 25.90 6.88%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 8.11 6.22%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 8.08 5.24%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 60.92 5.11%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.3442 5.66%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.893308 6.25%
near
NEAR Protocol (NEAR) $ 5.07 6.31%