Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriCharles Hoskinson: Cardano, Solana gibi platformlarla eşleşecek

Charles Hoskinson: Cardano, Solana gibi platformlarla eşleşecek

Cardano, solana

Cardano (ADA) platformunun kurucusu Charles Hoskinson, 2022’de proje için taslaklarının büyük kısmını tamamlamayı öngörüyor.

Crypto Capital Venture ile yaptığı yeni bir röportajda, Input Output Hong Kong (IOHK) CEO’suna 2022 yılına kadar platformdaki gelişmelerinden hangilerinin tamamlanacağı soruldu.

Hoskinson şöyle yanıtladı:

Muhtemelen ana hatlarıyla belirlediğim her şey yapılacak – yan zincirler, pipelining, import onaylayıcılar, kütüphane optimizasyonu, Hydra ve Mithril.

Şu anda yapılacak daha ziyade Hydra işi olacak gibi, en azından Hydra’yı mikro dönüşümler gibi şeylerde kullanabileceksiniz.

Mithril muhtemelen tamamen bitirilecek, çünkü işin kapsamı sınırlı ve bunun için bazı sofistike contractorlar getirmek zorunda kaldık.

Cardano çözümleri

IOHK’un içerik tasarımcısı olan David Orr, Hydra’nın zincir dışı işlemlerin daha verimli işlenmesini amaçlayan bir Layer-2 ölçeklenebilirlik çözümü olduğunu söyledi.

Cardano Summit Organisation’un web sitesinde, Mithril, “kullanıcıların ağa daha az ek teknik yük ile katılmasını” sağlamayı amaçlayan bir protokol olarak tanıtılıyor.

Hoskinson en son röportajında, Cardano platformunu iyileştirmenin her zaman yolları olsa da, 2022’deki yükseltmelerin, rakipleri olan akıllı sözleşme platformlarının teknik unsurlarıyla eşleşmesini de temin etmesi gerektiğini vurguladı.

Her zaman pipeline’ı optimize edebilirsiniz ve daha fazlasını yapabilirsiniz ve aynı şeyi girdi onaylayıcılar için de yapabilirsiniz – optimize etmenin her daim yolları bulunuyor.

Solana gibi diğer platformlarla gördüklerimizi eşleştirmek için güçlü bir konumda olacağımızı düşünüyorum; ancak aslında merkezsiz, güçlü teori ve temellere sahip olmanın ek avantajına sahip olacağız.

(Visited 177 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 35,630.00 0.92%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,461.33 0.98%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 373.81 1.52%
cardano
Cardano (ADA) $ 1.08 0.32%
solana
Solana (SOL) $ 92.39 3.29%
xrp
XRP (XRP) $ 0.613211 1.73%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 17.94 2.94%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.139272 1.73%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000022 0.80%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 66.61 1.38%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 61.95 2.09%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 15.87 0.16%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 10.95 3.53%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 108.51 0.79%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.950529 1.18%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.52 1.85%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 52.86 3.07%