Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriCardano (ADA) sahiplerinin yüzde 80'i zararda

Cardano (ADA) sahiplerinin yüzde 80’i zararda

Cardano ADA sahiplerinin yüzde 80i zararda

IntoTheBlock verilerine göre Cardano sahiplerinin yüzde 80’inden fazlası şu anda zararda. Bu adreslerin toplam sayısı 3,53 milyonu buluyor.

Bununla birlikte, yalnızca 682.920 adres şu anda karda olup, bu da toplamın yüzde 16’sından azına tekabül ediyor.

Diğer 173.770 adres sahibi ise, yani toplamın yüzde 4’ü, kripto para başına 0,33 dolar olan mevcut ADA fiyatıyla başa baş durumdalar.

Kâr etmeyen Cardano (ADA) alıcılarının en büyük üç grubu şöyle tanımlanabilir: 

Toplam 669.370 adresten oluşan ilk grup, ADA’yı 1,71 ila 2,97 dolar arasında değişen fiyatlardan satın almışlar. Bu türden fiyatlar en son 2021’in ikinci yarısında, kripto piyasasındaki son boğa rallisinin ortasında görülmüştü.

560.940 adresten oluşan ikinci büyük grup ise, Cardano’yu 1,71 doların altında, ancak 1,29 dolardan başlayan fiyatlarla satın alanlardan oluşuyor.

Son olarak, üçüncü grup 551.610 adresten oluşan ve tokeni 0,4 ila 0,5 dolar arasında satın alan daha yeni alıcılardan oluşuyor.

Şu anda üç grubun da adreslerinin bilançolarında 8,17 milyar ADA tokeni bulunuyor.

Bununla birlikte, ilginç bir şekilde, zararla satın alınan ADA’nın en büyük kısmı, tokeni 0,36 ila 0,4 dolar arasında satın alanların adreslerinde bulunuyor.

Toplamda 25,7 milyar ADA ise, yani kârdaki yatırımcılardaki miktarın dört katı, zararla satın alınmış.

(Visited 131 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  8 yıl sonra aniden uyandı! Elindeki altcoin'in değerini yüzde 588 artırdı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel