Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBüyük oyuncular XRP yatırımlarını artırmaya devam ediyor

Büyük oyuncular XRP yatırımlarını artırmaya devam ediyor

CoinShares Araştırma Başkanı James Butterfill, son röportajda, kurumsal yatırımcıların XRP'ye olan güvenlerini yeniden kazandıklarını belirtti.

Büyük oyuncular XRP biriktirmeye devam ediyor

Önde gelen bir dijital varlık yöneticisinin araştırma başkanı, büyük miktarlarda parayla işlem yapan yatırımcıların XRP’ye sürekli olarak önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini ifade etti.

CoinShares Araştırma Başkanı James Butterfill, son röportajında, kurumların XRP’ye olan büyük yatırımlarını yıl boyunca sürdürdüğünü belirtti.

 

Yatırımcıların XRP’ye olan güvenlerini artırıyor

Kasım 2020’de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), piyasa değerine göre beşinci sırada yer alan kripto para birimi XRP’yi, Ripple Labs’ın kayıtsız bir şekilde piyasaya satış yapmış olabileceği iddiasıyla dava etti.

Uzun bir yargılama sürecinin ardından, bu yılın başlarında mahkeme kısmen SEC aleyhine karar verdi ve Ripple’ın otomatik açık piyasa XRP satışlarının menkul kıymet arzlarını temsil etmediğine hükmetti. Bu davanın ardından XRP’nin fiyatı dalgalı bir seyir izledi.

“Kuşkusuz, farklı kararlar alındıkça, yatırımcıların haftalık olarak (XRP pozisyonlarına) istikrarlı bir şekilde eklemeler yaptığını gözlemliyorum. Birkaç haftalık çıkışın dışında, bu yıl boyunca her hafta XRP’ye yönelik (yatırımcı girişleri) yaşandı. Bu, XRP için oldukça olumlu bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

Bu durum aynı zamanda, yasal düzenlemeler netlik kazandığında yatırımcıların XRP’yi desteklemeye başladığını gösteriyor.

Yaptığımız tüm anketlerde, kripto yatırımcılarının öncelikli endişesinin düzenleme olduğunu görüyoruz. Bu konuda büyük bir kaygı var ve bu belirsizlik devam ettiği sürece, dalgalanmalı ve tereddütlü yatırımcıların hala varlığını sürdüreceğini düşünüyorum.”

(Visited 15 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz