Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBu Yıl Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin

Bu Yıl Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin

Bu Yıl Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin

Kripto paralar, başına buyruk egemen bir yatırım türü olarak başlamış olsa da, 2022’de, satın almayı düşünmek için yeni altcoin’ler arayan yatırımcılar için bir liste hazırladık.

Bitcoin bariz bir seçim gibi görünse de, bu yıl alınabilecek en iyi kripto paralar arasında yer almıypr. Nitekim, daha önce kurumsal yatırımcılar tarafından şişirilmemiş, pek popüler olmayan bazı altcoin’ler büyük bir getiri için daha iyi bir olasılık sunabilir.

Unutmayın ki bu yazıdakiler, fiyat tahmini yapan platformların verileridir.

UNUS SED LEO (LEO)

UNUS SED LEO, iFinex ekosisteminin yerel varlığıdır. LEO, BitFinex borsasındaki kayıpları telafi etmeyi amaçlıyordu, ancak aynı zamanda platform sahiplerine de fayda sağlıyor. DeFi alanındaki işlevini işe yaramaz hale getirebilecek kendi blok zincirinden yoksun olduğunu da belirtmekte fayda var.

LEO token dolaşım arzının zamanla azalması amaçlanmaktadır. Tüm arz başlangıçta bir milyar olarak belirlendi. 2025 yılına kadar, altcoin’in fiyatının, kripto para piyasasında yaygın olarak benimsenmesi ve benzeri görülmemiş talep nedeniyle maksimum 8 dolara çıkması bekleniyor.

AAVE

CoinMarketCap’e göre birçok analist, AAVE’nin resmi olarak piyasa değerine göre onuncu en büyük DeFi projesi olduğu için 2022’de satın alınacak en umut verici kripto para birimi olduğu konusunda hemfikir.

Aave, mevduatlardan faiz kazanmak ve varlıkları ödünç almak için Ethereum blok zincirine dayanan açık kaynaklı ve gözetimsiz bir likidite protokolüdür ve kitlelere merkezi olmayan finansman sağlar.

Dolayısıyla bu protokol, borç verenlerin pasif gelir (mevduat faizi) elde etmesine ve aynı zamanda borçluların teminatlı veya teminatsız krediler almasına izin verir.

Fiyat tahminine göre, altcoin’in fiyatı 2022 yılı sonuna kadar 181 dolarlık fiyat seviyesine ulaşabilir.

Curve (CRV)

Curve, yalnızca stabilcoin’ler arasında düşük kayma ve düşük ücretli takaslar için optimize edilmiş merkezi olmayan bir borsadır. Curve’nin yönetişim varlığı olan CRV, geleneksel pazarlardan gelen kurumsal yatırımcıların çoğu çoğunlukla stabilcoin’ler ile ilgilendiğinden ve bunları takas etmeye çalıştıklarından, yatırımcılar arasında giderek daha popüler hale geliyor.

İlginizi çekebilir:  Ünlü analist yatırımcıların ilgi göstermediği altcoini açıkladı

Ayrıca, havuzları finanse eden ve paralarını ağda kilitleyenlere (likidite sağlayıcıları) ödüllendirici bir teşvik edici destek mekanizmasına sahiptir ve onlara likiditelerinden daha fazla kazanmalarını ve işlem ücretlerinde daha fazla almalarını teklif eder. 4 yıl boyunca 1 doları CRV’de kilitli tutmak, LP olarak 13,87 dolar sağlamakla eşittir, bu da onu iyi bir yatırım yapar.

Analistler, CRV’nin bu yıl az 1,5 dolara ve 2023 yılına kadar 1,7 dolara ulaşmasını bekliyor.

(Visited 746 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz