Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBu hafta kilidi açılacak altcoinler: Dev kilit açılımı

Bu hafta kilidi açılacak altcoinler: Dev kilit açılımı

Yeni haftanın başlangıcıyla birlikte, bazı altcoinlerin kilidi açılacak ve dolaşıma girecek.

Bu hafta kilidi açılacak altcoinler: Dev kilit açılımı

Kripto para piyasası düşük işlem hacmi ve durgun eğilimini sürdürürken, bazı projelerde kilit açma süreçleri devam ediyor. Bu hafta, kilidi açılacak olan altcoinleri sizin için derledik.

Bu hafta içinde, toplam değeri 122.02 milyon dolar olan kripto para piyasaya sürülecek. İşte kilidi açılacak 5 popüler altcoin:

 • Avalanche (AVAX)
 • Lido DAO (LDO)
 • Space ID (ID)
 • Yield Guild Games (YGG)
 • SingularityNET (AGIX)

Avax, 100 milyon dolar değerindeki kripto paranın kilidini açacak. Avax kilit açılımının detayları aşağıdaki gibi:

 • Stratejik Ortaklar: 2.25 milyon – 23.38 milyon dolar
 • Vakıf: 1.67 milyon – 17.32 milyon dolar
 • Ekip: 4.50 milyon – 46.76 milyon dolar
 • Airdrop: 1.13 milyon – 11.69 milyon dolar

Kilidin açılmasıyla birlikte piyasaya sürülen AVAX’ların kripto para piyasasına girmesi, kripto topluluğu tarafından fiyatın baskılanacağına inandığı bir durumu beraberinde getiriyor.

Bu hafta kilidi açılacak altcoinler: Dev kilit açılımı

 • Avalanche (AVAX): 26 Ağustos 2023 – 9.54 Milyon AVAX: 99.04 Milyon Dolar
 • Lido DAO (LDO): 25 Ağustos – 8.50 Milyon LDO: 13.86 Milyon Dolar
 • Space ID (ID): 22 Ağustos – 18.49 Milyon ID: 3.65 Milyon Dolar
 • Yield Guild Games (YGG): 27 Ağustos – 12.22 YGG: 2.77 Milyon Dolar
 • SingularityNET (AGIX): 28 Ağustos – 9.82 Milyon AGIX: 1.76 Milyon Dolar

Altcoin kilit açılımı ve yatırımcı psikolojisi

Token kilitlerinin açılması, önceden kilitlenmiş veya kripto piyasasında dolaşımı sınırlanmış belirli bir varlık miktarının serbest bırakılması anlamına gelir. Bu tokenlar genellikle proje geliştiricileri veya erken yatırımcılar tarafından tutulur ve piyasa likiditesini önemli ölçüde etkileyebilir.

Popüler bir finans dergisinde yer alan bir araştırmaya göre, token kilit açılma dönemleri genellikle fiyat dalgalanmalarına neden oluyor. Kripto paraların piyasaya büyük miktarda girişi olduğunda, oluşan arz fazlası fiyat üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturabilir. Bununla birlikte, bu etki her zaman olumsuz değildir.

İlginizi çekebilir:  Popüler altcoin yükseliş sinyali veriyor

Örnek olarak, bir proje sağlam ilerleme kaydediyorsa ve olumlu bir ivme gösteriyorsa, kilitlerin açılması güven sinyali olarak işlev görebilir, daha fazla yatırımcıyı çekebilir ve potansiyel olarak fiyatı yükseltebilir. Olası senaryo, token kilitlerinin açılmasının fiyat dinamikleri üzerinde çok yönlü etkilere sahip olduğunu vurguluyor.

(Visited 83 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz