Pazar, Mart 26, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriBu Grafiğe Göre Bitcoin 624 Bin Dolara Ulaşabilir

Bu Grafiğe Göre Bitcoin 624 Bin Dolara Ulaşabilir

Bu Grafiğe Göre Bitcoin 624 Bin Dolara Ulaşabilir

Bitcoin (BTC), 20.000 dolar civarında hala konsolide oluyor. Kripto kışı yaşandığı için yatırımcılar, trendin yönünü değiştirebilecek farklı verileri takip etmeye devam ediyor.

Olası Bitcoin fiyat hareketini belirlemede kullanılan araçlardan biri Bitcoincenter’ın gökkuşağı fiyat grafiğidir. Grafik, geçmiş fiyat seviyelerinin, varlığın gelecekte potansiyel olarak nasıl performans gösterebileceğine dair bir fikir sunabileceğini gösterir.

Grafiğe göre uzun vadede tarihsel model sürdürülürse, lider kripto para biriminin, koyu kırmızı renkle gösterilen “Maksimum Kabarcık Bölgesine” ulaşacağı 9 Ekim 2024’e kadar 624 bin dolar değerine ulaşabileceğini gösteriyor.

Bitcoin Dibe Ulaşmış Olabilir

Aynı zamanda grafik, dibin yaşanmış olabileceğini gösteriyor. Özellikle, yaklaşık 19.500 dolarlık mevcut BTC fiyatı, mavi renkle gösterilen “Temelde Yangın Satış” bölgesi altında derecelendiriliyor.

Tarihsel olarak, Bitcoin bu seviyeye en son ulaştığı zaman, tarihler Mart 2020’yi gösteriyordu. Sonuç olarak lider kripto para, 2021’in sonunda yaklaşık 69.000 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı bir ralli başlattı.

pasted image 0 3
Kaynak: Blockchain Center

Yükseliş eğiliminin başlangıcında, gökkuşağı grafiği aynı zamanda BTC HODL durumunun, varlığın 86 bin dolara ulaşma ihtimali olan yıl sonunda başlayacağını gösteriyor.

Gökkuşağı Grafiği Hakkında

Gökkuşağı grafik bantlarının geçmiş performanslara daha iyi uyması için zaman içinde ayarlandığını belirtmekte fayda var. Aynı zamanda, renk bantları sadece logaritmik regresyonu takip eder ve bilimsel temelin bir parçası değildir.

Özellikle, grafiği oluşturanlar, bunun BTC’nin gelecekteki potansiyel performansına bakmanın eğlenceli bir yolu olduğuna dikkat çekiyor.

(Visited 114 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Polkadot, Kusama ve Cardano bu alanda lider oldu!

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel