Popüler analist: Bu Ethereum katili, ralli için piste çıkıyor!

0
425

ethereum katili, avalanche avax, popüler analist

Popüler analist Michaël van de Poppe, bir Ethereum katili altcoinin önümüzdeki yıl nelerin beklediğini açıkladı.

Yeni bir strateji oturumunda, kripto analisti 155.000 YouTube abonesine hem Avalanche (AVAX) hem de diğer Layer-1 akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) bu yıl Ethereum’a (ETH) rakip olarak popülaritesini artırdığını söyledi.

 

Ethereum katili için giriş noktaları

AVAX’ı daha yakından incelediğinde, akıllı sözleşme platformu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 144,96 dolardan yüzde 45’in üzerinde düştüğü için, trader, olası giriş noktalarını araştırıyor. Analist şöyle konuştu:

Potansiyel giriş noktalarına geldiğimizde, bunu önceki fiyat hareketine göre de türetmeye başlayabiliriz.

Dolayısıyla, AVAX 55 dolara ve bir önceki en yüksek seviyeye kadar geri gidiyorsa, bu hala bir yükseliş sonucu ve bir geri dönüş yapmadan önce oraya kadar [55 dolar] bir geri çekilmenin gerçekleşmesini beklemek garip değil. , genellikle bu seviyeler test ediliyor. AVAX ile ilgileniyorsanız, numero uno giriş noktası budur…

İkincisi, [65-85 dolar]’dan sıçradığımız bu blok civarında.

Popüler analiste göre Avalanche AVAX toparlayacak

Van de Poppe’ye göre, AVAX’ın derin geri çekilmesi, Ethereum rakibini gelecek yıl toplanacak sağlam bir konuma getiriyor.

Ve kesinlikle, bu grafiğin sol tarafı, büyük bir dürtü dalgasından sonra, 2022’de gerçekleşecek yeni bir dürtü dalgasına sahip olmadan önce şu anda da gördüğümüz bir düzeltme periyodu alacağınızı gösteriyor.

goruntu
Kaynak: YouTube

Avalanche, gün için yüzde 12 ve haftalık en yüksek seviyesi olan 94.6 dolardan yüzde 17 düşüşle 78 dolardan işlem görüyor.

Avalanche AVAX için gelecekteki fiyat tahminlerine devam eden analist, Avalanche için potansiyel hedefler türetmek için Fibonacci uzatma aracını kullanarak, sözlerine şöyle devam etti:

230 dolarlık potansiyel bir hedefe bakıyoruz. 300 dolara bakıyoruz ve 370 dolara bakıyoruz.

Peki AVAX bir sonraki itici harekette bu sayılara doğru koşacak mı? [yaklaşık 90 ila 142 dolar arasında] bir dip olacaksa, 360 dolara doğru giden bir AVAX koşusu görmek beni şaşırtmaz.

Bu durumda, ekosistemin gerçek büyümesiyle bir araya gelen ve bu hareketle sonuçlanan yeni bir dürtü dalgası arayan yeni bir genişlemeye sahip olacağız.

(Visited 426 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz