Ana SayfaAltcoin Haberleri100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

Yatırımcıların sermayelerini 100X yapacak coinlerin varlığı kulağa şaka gibi gelse de analistlere göre, bu altcoinler ile paranızı 100’e katlamanız mümkün.

Joe Parys ve Lark Davis gibi yakından takip edilen kripto stratejistlerine göre bazı altcoinlerin gelecekte yatırımcılarına 100x kazandırma potansiyeli var. Peki 100x yapacak coinler hangileridir?

 

Joe Parys – HEX (HEX)

Popüler analist Joe Parys tarafından yapılan öneriye göre HEX, 100x patlayacak coinler arasında yer alıyor. Richard Heart tarafından 2 Aralık 2019’da tasarlanıp piyasaya sürülen HEX, kendisini blok zincirinde Mevduat Sertifikası olarak tanımlıyor.

HEX, Ethereum ağında başlatılan bir ERC20 token’ıdır. Geleneksel piyasalarda kullanılan finansal ürünün blok zinciri karşılığı olarak Mevduat Sertifikasının yerini alacak bir saklama aracı ve DeFi ekosisteminden yararlanmak amacıyla tasarlanmıştır.

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

HEX, bir kullanıcının tokenlerini stake etmesine izin verir ve fiyat artışını teşvik eden davranışları arttırmak ve fiyata zarar vermeyi amaçlayan davranışları caydırmak için tasarlanmış özellikler içerir. HEX akıllı sözleşmesi, stake eden yatırımcıların hisselerini erken sonlandırmaları durumunda cezalandırır ancak, daha uzun süreler için daha büyük miktarlarda stake edenleri de ödüllendirir.

HEX, 2 Aralık 2019’da 606227 blok yüksekliğinde meydana gelen Bitcoin UTXO setinin anlık görüntüsü yoluyla Bitcoin sahiplerine dağıtılır. HEX’in Bitcoin sahiplerine dağılımı, 1 BTC başına 10.000 HEX’tir. Bitcoin sahipleri, yalnızca lansmanın ilk yılında HEX talebinde bulunabilirler. Bu süre zarfında, HEX akıllı sözleşmesi ile etkileşime girerek ETH karşılığında HEX elde edilir.

Joe Parys – PulseX (PLSX)

PulseX Sacrifice, hareket ve toplanma özgürlüğünün insan haklarının korunduğuna inanan bir grup insan yaratıyor.

Bu token için birden fazla farklı kullanım durumu mevcut. Kullanıcılar onunla pek çok farklı şey yapabilirler ve tam da orada faydaya sahip olmak önemlidir, çünkü burada gerçekte olan şey, Coinbase gibi merkezi borsalardır.

Borsalar her zaman işlem yapmanız için sizi teşvik eder çünkü işlem ücretlerinizden para kazanırlar. Ancak PulseX de durum böyle değildir dolayısıyla PulseX’in kendisinden para kazanırsınız.

Elbette PulseX’in bir sürü rakibi var. Ancak daha fazla hacim ve likidite olduğu sürece Pulse zinciri ve PLSX sizi daha fazlasına sahip olmaya teşvik edecektir.

Lark Davis – Star Atlas (ATLAS)  

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

Twitter’da popüler bir kripto analisti olarak bilinen Lark Davis’e göre Star Atlas projesi, 100x yapacak coinlerden biri. Metaverse evreninde yer alan bu proje, Solana üzerine kurulu sanal bir oyun ekosistemidir. Unreal Engine 5 üzerine inşa edilen oyun, sinema kalitesinde ve gerçek zamanlı ortamlara sahiptir.

2620’de fütüristik bir bilim kurgu ortamında geçen oyun, harika grafiklere sahip bir kripto oyunu. Lark Davis’e göre de çok sayıda oyuncuyu çekeceği için oldukça büyük piyasa değerlerine ulaşacak. Varlığın şu anki piyasa değeri ise 37.3 milyon doların biraz üzerinde.  

Lark Davis – Aurora (AURY)  

Solana üzerine inşa edilmiş bir role play oyunu olan Aurory, retro-fütüristik bir evrende geçiyor. Oyuncuların solo oyun modu ve iki oyunculu mod gibi farklı seçimler yapabileceği bu proje, yine Lark Davis’in radarında yer alan projelerden biri.

Davis’e göre Aurory, Solana blok zincirinin sistem kurma yeteneğini sergiliyor. Bu sebeple Davis, dolaylı olarak Solana’nın yükseleceğin düşünüyor.  

İlginizi çekebilir:  Adam Back’ten Cardano'nun kurucusuna Bitcoin dersi

Aurory’nin token’ı AURY ise 100 milyon adetlik bir arza sahip. 69 milyon doların biraz üzerindeki piyasa değeri, Lark Davis’e göre gelecekte oldukça büyük artışlar kaydedecek.  

Lark Davis – My Neighbor Alice (ALICE)  

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

Milyonlarca oyuncunun blok zincir teknolojisini tanıtan My Neighbor Alice, bir tür tasarım oyunudur. Oyuncuların kendi sanal arazilerini inşa edebilmelerine olanak sağlar. Aynı zamanda gerçek hayatta da olduğu gibi oyuncular, komşularla iletişime girebilir, etkinlikler gerçekleştirebilir ve ödüller de kazanabilir.  

Oyundaki herkes sanal araziler satın alarak çiftçilik, balıkçılık, arıcılık, böcek avcılığı gibi çeşitli etkinliklere katılabilir. Lark Davis’in milyonlarca kullanıcıya blok zincir dünyasını tanıtacağını söylediği My Neighbor Alice’in token’ı ALICE, 100 milyon adetlik bir arza sahip. Piyasa değeri ise 88.5 milyon doların biraz üzerinde yer alıyor.  

Lark Davis – Wonder Hero (WND)  

Lark Davis’in 100x yapacak coinlerden biri olarak anlattığı Wonder Hero (WND), mobil olarak da oynanabilen bir Play-to-Earn NFT oyunudur. Oyuncuların rol yaptığı, kahramanları topladığı bir fantezi dünyasını temsil eden Wonder Hero, hem iOS hem de Android telefonlarda oynanabiliyor.  

Davis’e göre erken yatırım fırsatının yer aldığı Wonder Hero, hala geliştirme modunda olsa da kullanıcılarına büyük getiriler sunacak.  

Lark Davis – Monkey Ball (MBS)  

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

Davis’in bahsettiği bir diğer altcoin ise Solana üzerine kurulu Monkey Ball (MBS) oldu. Oyuncuları ve izleyicileri ödüllendiren bir tür NFT futbol oyunu olan Monkey Ball, oyunculara MBS token kazandırır. Finansman turlarında yüklü miktarda fon toplayan bu proje, Davis’e göre 100x yapacak coinler arasında yer alıyor.  

1 milyar token’lık arzı bulunan MBS, Aralık 2021’de 2,58 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesi ile yatırımcılarına büyük getiriler sağlamıştı. Şu anda 0,14 dolar seviyesinde seyreden MBS’nin piyasa değeri ise 13 milyon doların biraz üzerinde.  

Joe Parys – Polkadot (DOT)  

Joe Parys’e göre Polkadot, 2021 yılındaki %159’luk rallisiyle 2022’de de yatırımcılarına büyük kazançlar sağlayacak. Parys’e göre 100x yapacak coinlerden biri olan DOT, halka açık veya özel izne gerek duyulmayan ağları birbirine bağlayarak bir internet zinciri kurmayı amaçlar.  

Bu özelliklerinden dolayı Parys, DOT’un 2022’de çok fazla projeye ev sahipliği yapacağını düşünüyor. Daha fazla proje de dolaylı olarak DOT token’ın hem fiyatını hem de piyasa değerini artıracak detaylar arasında yer alıyor.  

Joe Parys – Shiba Inu (SHIB) 

100x Yapacak Coinler (Uzmanlardan En Güncel 2022 Yorumu)

Joe Parys’e göre 100x yapacak coinlerden bir diğeri ise Shiba Inu. SHIB, Dogecoin’in en büyük rakibi ve oldukça popüler bir meme coin’dir. Adını bir köpek cinsinden alan SHIB, 2021 yılında oldukça büyük artışlar kaydetmiş, hatta 0,00008616 dolara kadar yükselmişti. Şimdilik bu değerin %75’ten fazla gerisinde olsa da, artan benimsenme, SHIB’i gelecekte de göreceğimiz sinyallerini veriyor.  

Öte yandan SHIB, dünyaca ünlü sinema zincirinde, Bitcoin ATM’lerinde, danışmanlık firmaları gibi birçok markada ödeme yöntemi olarak kabul edildiğinden, benimsenmesi de arttı. Bu sebeple gelecekte büyük rallilere ev sahipliği yaparak yatırımcılarına güzel kazançlar sağladı.

Joe Parys – PancakeSwap (CAKE)  

PancakeSwap, bir likidite havuzuna karşı işlem yapmak için kullanılan otomatik piyasa yapıcı modeline sahip bir varlıktır. Kullanıcıların token alışverişi yapabilmesine, farming yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında para kazanmasına imkan sağlar.  

Eylül 2020’de ilk kez piyasaya sürülen CAKE, o günden bu yana birçok kez etkileyici performans sergilemişti. Parys’e göre 100x yapacak coinler arasında yer alan CAKE, 2.2 milyar doların üzerindeki piyasa değeriyle sınırsız bir arza sahip.  

Son olarak…

Sizler için araştırdığımız çeşitli analistlerin 100x yapacak coin tahminlerinin yanı sıra en merak edilen altcoin haberlerine anında ulaşabilirsiniz. Analiz, tahmin ve yeni projeleri içeren kripto haberlerine de ulaşabileceğiniz Trendkoin’de piyasayı da takip edebilirsiniz. Canlı veri kısmından anlık olarak güncellenen kriptoların fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. 

(Visited 1.336 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz