Bu altcoin platformuna ChatGPT’yi entegre ediyor!

Solana, ChatGPT'yi platformuna entegre etti.

0
12

bu altcoin platformuna chatgptyi entegre ediyor 1

Solana blok zinciri, Solana Labs tarafından geliştirilen bir ChatGPT eklentisini platformuna entegre etti.

Bu entegrasyon, Solana Labs tarafından geliştirilen bir eklentidir. Bu haberle birlikte Solana Vakfı, kripto endüstrisinde yapay zekayı platformuna entegre eden ilk katman-1 blok zinciri oldu. Entegrasyon, Solana blok zincirinin üzerine inşa edilen uygulamaların, yapay zeka teknolojisini kullanma imkanına sahip olmasını sağlıyor.

Solana Vakfı, ChatGPT eklentisiyle birlikte NFT satın alma, token aktarma, işlemleri inceleme, genel hesap verilerini yorumlama ve taban fiyatına göre NFT koleksiyonlarını bulma gibi işlemler yapabildiğini duyurdu.

Solana Vakfı yapay zeka odaklı hibe programını 10 milyon dolara çıkardı!

Entegrasyonla birlikte, Solana Vakfı yapay zeka odaklı stratejik hibe programını da duyurdu ve başlangıçta açıklanan 1 milyon dolarlık miktarı 10 milyon dolara çıkardığını bildirdi.

Devam eden hibe programı şimdiden birçok başvuru aldı; yeni ve mevcut projeler buradan başvurabilir.

Solana’nın kurucu ortağı ve Solana Labs’tan Anatoly Yakovenko, “Tüketici odaklı uygulamalar geliştiren her geliştiricinin, uygulamalarının bir yapay zeka modeli aracılığıyla nasıl etkileşime geçeceğini düşünmesi gerekiyor. Çünkü bu, bilgisayarlara ne yapmaları gerektiğini söylemek için yeni bir paradigmadır.” ifadelerini kaydetti.

(Visited 9 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz