Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriBu altcoin patlamaya hazırlanıyor: Fiyat 3 kat artabilir

Bu altcoin patlamaya hazırlanıyor: Fiyat 3 kat artabilir

RUNE, altcoin

Popüler kripto programı “Coin Bureau” sunucusu bir altcoin ile ilgili açıklama yaptı ve merkeziyetsiz blok zincirler arası likidite platformu olan THORChain’in asli tokeni RUNE’nin önümüzdeki aylarda büyük kazançlar sergileyebileceğini söyledi.

“THORChain, Tendermin & Cosmos-SDK’ya dayanan ve Threshold Signature Schemes (TSS) kullanan merkeziyetsiz bir çapraz zincir likidite protokolüdür. Varlıkları sabitlemez, yalnızca kullanıcı eylemlerine yanıt olarak nasıl taşınacağını belirler.”

“THORChain talep edilen işlemleri gözlemler, iş mantığını (takas, likidite ekleme/çıkarma) yürütür ve giden işlemleri işler. THORChain öncelikle merkeziyetsiz bir kasa yöneticisidir ve sürecin her aşamasının “Bizans hatası” denilen bilgisayar sistemlerinde bileşenlerin başarısız olmasına dayanan hatalara karşı dayanıklı olmasını sağlar.”

“THORChain’in temel amacı, zincirler arası likiditeyi kolaylaştırırken merkezileşmeye karşı direnç geliştirmektir. THORChain, yalnızca kasalardaki varlıkları güvence altına alır ve bu varlıkların güvenli olduğuna dair ekonomik garantiler sağlar.”

RUNE tokeni ise THORChain ekosistemine güç veren ve ağın güvenliğini sağlamak için gereken ekonomik teşvikleri sağlayan varlıktır.

RUNE çok ciddi bir yükseliş için hazırlık yapıyor

Coin Bureau’nun sunucusu “Guy”, 1.5 milyondan fazla abonesine RUNE’nin merkezileşme eğilimini tersine çevirdiğini vurguladı.

Guy, kripto para birimi sektörünün, müşteri tanı politiları (KYC), gözetim ve merkezileştirme yöntemlerini benimseyen birçok farklı proje ile “mevcut finansal sistemin başka bir kolu” olmaya başladığını belirtti.

RUNE, altcoin

Coin Bureau sunucusu, gözetim ve merkezileşme eğilimlerine karşın THORChain’i “bu sektörü özgür tutmak için çalışan” bir proje olarak tanımladı ve böylece merkeziyetsizleşme çabalarını desteklemek isteyen yatırımcılardan destek görmeye hazır olduğunu belirtti.

Guy ayrıca, Haziran ayındaki bir dizi saldırının geliştirme ekibini protokolleri yeniden değerlenmeye zorladıktan sonra projenin blok zincirinin nasıl yenilendiğini açıkladı.

Popüler programın sunucusu, RUNE’nin gelecek rallisi için 3 sebep açıkladı:

“İlk olarak, artık THORChain tekrar çevrimiçi olduğuna göre, THORChain’in çeşitli kasalarına daha fazla kripto para birimi ekleneceği anlamına geliyor. THORChain nodeları, THORChain’in kasalarındaki kripto para biriminin değeri için RUNE değerinin 1.5 katını stake etmek zorunda olduğundan, bu kasalara daha fazla kripto para yatırıldığı için bu, RUNE’de satın alma baskısı oluşturur.”

“İkinci olarak, kripto para birimlerini THORChain kasalarına yatıran THORChain likidite sağlayıcıları, bu varlıklar için de RUNE’a eşdeğer bir havuzda toplanmalıdır, yani daha fazla RUNE satın almaları gerekmektedir.”

“Üçüncü olarak, THORChain’in çeşitli DEX’lerdeki ön uçlarının kullanıcıları, RUNE’daki tüm işlem ücretlerini ödemeleri gerekmektedir. Bu da onları RUNE için üçüncü bir talep vektörü haline getirir.”

Guy, THORChain protokolünün değeri nedeniyle RUNE için fiyat sınırını gökyüzü olarak belirledi. Ayrıca, RUNE’nin bir boğa döngüsünde mevcut fiyatından 3 kat yükselebileceğini de vurguladı.

İlginizi çekebilir: Dikkat! Göstergeleri bu meme coin için artık “Ayı” sinyalleri veriyor…

(Visited 1.743 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 35,442.00 0.34%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,467.33 1.11%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 373.47 1.22%
cardano
Cardano (ADA) $ 1.08 0.65%
solana
Solana (SOL) $ 92.18 3.83%
xrp
XRP (XRP) $ 0.615454 1.57%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 17.96 2.66%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.139865 1.22%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000022 0.66%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 66.54 0.27%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 62.14 1.54%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 16.13 1.66%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 10.93 3.68%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 109.18 0.95%
algorand
Algorand (ALGO) $ 0.954666 1.06%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.52 2.57%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 52.48 2.08%