Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriBONK coin yüzde 27 sıçradı! İşte dikkat edilmesi gereken fiyat seviyesi

BONK coin yüzde 27 sıçradı! İşte dikkat edilmesi gereken fiyat seviyesi

BONK coin yüzde 27 sıçradı
Cover image via stock.adobe.com

Kripto para piyasasında devam eden ralli, şüphesiz Solana tabanlı sansasyonel bir token olan BONK coin için etkileyici bir trend başlattı.

Trendkoin verilerine göre, meme coin son 24 saatte yüzde 27’ye varan bir artışla, yazım esnasında 0,00000143 dolara ulaştı.

Devam eden ralli, geçen haftanın sonuna doğru serbest düşüşe geçen BONK coin için büyük bir geri dönüş getirdi. Token’in büyüme ivmesi, iki büyük rakibi Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’dan (SHIB) sonra en çok benimsenen meme coinlerinden biri olarak BONK’un dayanıklılığını işaret ediyor.

Mevcut fiyat noktasında BONK, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000004922 dolardan yüzde 71’e yakın bir oranda düşük durumda.

BONK coin büyük bir pumplama potansiyeline sahipken, fiyatın kısa sürede bu seviyeyi tekrar ziyaret etmesi beklentisinin karşılanması pek mümkün gözükmüyor.

Ancak mevcut ralli hızını kesmediği taktirde, meme coinin fiyatının kısa vadede 0,0000025 dolara kadar yükseldiğini görebiliriz. Sözkonusu fiyat beklentisi, balinaların eyleme katılıp katılmamasına bağlı olarak gerçekleşebilir veya hatta aşılabilir görünüyor.

Binance ve Coinbase ne zaman BONK coini listeler?

Meme coinler, Bitcoin, Ethereum ve Solana gibi diğer major kripto paralara kıyasla çok daha spekülatif varlıklardır. Bu bağlamda, Binance veya Coinbase gibi büyük platformlar için BONK gibi tokenleri listelemek oldukça farklı bir mesele haline geliyor. Fakat, bu platformlardaki olası bir listeleme, BONK’un akranlarını yakalaması yolunda bir sonraki dönüm noktası olacaktır.

Kripto borsaları, meme coinin büyüme rallilerine güç sağlamaya yardımcı olabilecek büyük bir topluluğa ve çok güçlü likiditeye sahiptirler. Etkisinin büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda, çoğu BONK sahibi, tokenin emsalleriyle düzgün bir şekilde rekabet edebilmesi için bu listelemeleri eli kulağında bekliyorlar.

(Visited 39 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Popüler altcoin ne zaman durmak bilecek!

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz