Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaBinance Coin (BNB Coin) HaberleriBNB Chain layer-2 ağının lansmanını gerçekleştirdi

BNB Chain layer-2 ağının lansmanını gerçekleştirdi

BNB Chain Layer-2 ağının lansmanını gerçekleştirdi

BNB Chain, bugün layer-2 ağı olan opBNB’nin mainnet lansmanını gerçekleştirdi.

opBNB, Optimism’in OP Stack teknolojisi kullanılarak inşa edilen bir layer-2 ağıdır. Ağın temel amacının işlemlerin hızının artırılması ve dApp ücretlerinin azaltılmasına yardımcı olmak olduğu belirtildi.

BNB Chain, yeni gelişmeleri şu açıklama ile duyurdu:

“BNB Chain ekosistemi için büyük bir gelişmeyi duyurmaktan heyecan duyuyoruz: 

opBNB, BNB Smart Chain’in layer-2 çözümüdür. EVM ile uyumlu ve Optimism OP Stack üzerine kurulmuş bir platformdur. BNB Chain’in misyonunun temel bir parçası olarak, gas ücretlerini önemli ölçüde azaltarak blockchain teknolojisini herkes için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyoruz. opBNB blockchain teknolojisinde bir devrim yaratmak için tasarlandı.”

BNB Chain’in baş çözüm mimarı Arno Bauer, lansman duyurusunda şunları belirtti:

“Ölçeklenebilirlik ve güvenlik opBNB için en önemli öncelikler olmaya devam ediyor. Mainnet halka açık hale getirilmeden önce zorlu testleri başarılı bir şekilde tamamladı.”

(Visited 11 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz