Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaNFT HaberleriBLUR için hazırlık mı yoksa manipülasyon mu?

BLUR için hazırlık mı yoksa manipülasyon mu?

BLUR için hazırlık mı yoksa manipülasyon mu?

Nansen’den alınan verilere göre, Machi Big Brother olarak bilinen NFT balinası Jeffrey Hwang, 48 saatte 11.680 Ether karşılığında 1.010 token sattı.

Elden çıkarılan tokenlerin Blur için yaklaşan ikinci airdrop etkinliğinde daha çok ödül alabilmek için yapılan bir oyun olabileceği belirtildi.

Nansen’den alınan verilere göre, Machi Big Brother olarak bilinen NFT balinası Jeffrey Hwang, 11.680 Ether karşılığında 1.010 token sattı.

Bununla birlikte, Machi Big Brother, derhal 991 NFT’yi geri aldı ve Andrew Thurman, bu işlemin piyasa manipülasyonu ve bir miktar kar elde etmeyle ilgili bir oyun olabileceğini belirtti.

Machi’nin, yakın zamanda OpenSea’yi işlem hacmine göre en üst sıradaki NFT platformu olmaktan çıkaran ve NFT pazar yeri olan Blur’un, token airdrop’u için en büyük alıcılarından biri olduğu bildirildi.

Proje 14 Şubat’ta, kullanıcının platformdaki katılım düzeyine ve Ethereum tabanlı NFT işlem etkinliğine bağlı olarak, topluluğa airdrop olarak tokenleri dağıtmaya başladı.

17 Şubat’ta, blok zincir analiz platformu Arkham Intel, Machi’nin 1,8 milyon BLUR aldığını ve bunu 1,3 milyon dolara nakde çevirdiğini belirtti.

BLUR için hazırlık

Bu nedenle Machi, bir sonraki turda NFT işlem faaliyetini hızlandırarak yeni BLUR tokenleri kazanabilir.

Alınan verilere göre, Machi’nin başlangıçta elden çıkardığı en iyi koleksiyonların taban fiyatlarına bakıldığında, BAYC, MAYC ve Otherdeed NFT’lerinin fiyatlarının son 24 saatte %7,77, %9,2 ve %8,16 düştüğü görüldü.

Thurman sonraki bir gönderisinde “Bir adamın airdrop arayışı bazı pazarları mahvediyor” şeklinde bir yorumda bulunduğu görüldü.

BLUR‘un fiyatı son yedi gün içinde %17,7 düşüş gösterdi ve yazının yazıldığı sırada0.693112 USDseviyesinden işlem görüyor.

Ekip 22 Şubat’ta, projenin ikinci turunda 300 milyon dolarlık token dağıtacağını tweetledi.

(Visited 58 times, 1 visits today)

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz