Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriBlackRock ve büyük şirketlerin Bitcoin'e etkisi

BlackRock ve büyük şirketlerin Bitcoin’e etkisi

BlackRock ve büyük şirketlerin Bitcoin'e etkisi

BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, BlackRock gibi büyük şirketlerin Bitcoin’e yatırım yapmalarının, Bitcoin’i kökten değiştirebileceğini düşünüyor.

Hayes, kendisinin ve diğer yatırımcıların spot Bitcoin ETF onayının kripto piyasasına getireceği para girişini alkışlarken, aynı zamanda geleneksel finansa vereceği potansiyel etki konusunda da endişeli olduğunu söyledi.

Hayes, kripto para endüstrisinin gelecekte karşılaşabileceği “gerçek testin” bu olabileceğini söyledi.

“Temelde, geleneksel finans ekosisteminin bir parçası olan varlık yöneticileri tarafından o kadar çok değer ve para birimi benimsenecek ki, Bitcoin’in temel özellikleri gizlilik değişebilir mi? BlackRock gibi bir desteğin yanı sıra, sahiplik ve büyük madencilik şirketleri farklı türde geliştirme protokolleri aracılığıyla… paranın değiştirilemezliğini, sansür direncini veya merkezi olmayan yapısını azaltabilir mi?”

SEC’in spot Bitcoin ETF kararı heyecanla bekleniyor

SEC, Eylül ayının sonlarında BlackRock dahil birçok spot BTC ETF başvurusuyla ilgili kararları erteledi. Ancak, düzenleyici kurumun 2024’ün başlarına kadar başvuruların birkaçını onaylanacağı düşünülüyor.

(Visited 23 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Adam Back’ten Cardano'nun kurucusuna Bitcoin dersi

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz