Bitget, Polonya’da lisans aldı

Bitget, 23 Mayıs'ta Polonya kripto para piyasasında faaliyet göstermek için lisans aldı.

0
6

bitget polonyada lisans aldi

Bitget, 23 Mayıs’ta Polonya kripto para piyasasında faaliyet göstermek için lisans aldı. Bu lisans sayesinde, Bitget Polonya’da operasyonlarını yasal bir şekilde gerçekleştirebilir.

“Kripto para endüstrisinin düzenlemelere ihtiyaç duyduğunun farkındayız. Bitget olarak, dijital varlıklar için belirlenen çeşitli düzenleyici çerçeveleri her zaman benimsemekte ve takip etmekteyiz. Aynı zamanda, daha iyi bir ekosistem oluşturmak için devlet kurumlarıyla aktif bir şekilde iş birliği yapmaktayız.” şeklinde konuşan Genel Müdür Gracy Chen, “Litvanya ve Polonya’daki son kayıtlarımız, Avrupa’daki varlığımızı ve hizmetlerimizi güçlendiriyor.” dedi.

“Bitget, AB çapında ve dünya çapında politika yapıcılar ve düzenleyicilerle proaktif bir şekilde çalışarak kripto paraya güvenli, sorumlu ve uyumlu bir şekilde erişimi sağlamayı hedefliyor.”

Bitget, işlem hacmi yaklaşık 10 milyar dolar olan bir kripto para borsasıdır. Borsa, kayıtlı olduğu ülkelerde kripto para işlemlerini yürütebilecek ve düzenleyici makamlarla iş birliği yaparak, Bitget’in 8 milyon kullanıcısının bir kısmının düzenlemelere uygun olarak işlem yapabilmesini sağlayabilir.

(Visited 3 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  BTC eleştirmeni uyardı! Bu yıl büyük bir sürpriz yaşanacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz