Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriMevcut Bitcoin'in önemli kısmını elinde tutan borsa açıklandı

Mevcut Bitcoin’in önemli kısmını elinde tutan borsa açıklandı

Mevcut Bitcoin'in önemli kısmını elinde tutan borsa açıklandı

Blockchain istihbarat platformu Arkham, Coinbase’in neredeyse 1 milyon Bitcoin’e sahip olduğunu belirledi.

Arkham’ın verilerine göre, bu borsanın varlıkları toplam BTC arzının neredeyse %5’ini temsil ediyor. Arkham, Coinbase’in toplamda 947.755 BTC’ye sahip olduğunu bildirdi. CoinGecko verilerine göre, şu anda dolaşımdaki BTC miktarı yaklaşık olarak 19.493.537 olarak kabul ediliyor.

Arkham, borsa tarafından kullanılan 36 milyon BTC yatırma ve saklama adresini etiketlediğini ve tanımladığını da belirtti. Arkham’a göre, Coinbase’in en büyük soğuk cüzdanı yaklaşık olarak 10.000 BTC barındırıyor. İstihbarat şirketi, Coinbase’in mali raporlarına dayanarak henüz etiketlenmemiş ve tanımlanamayan daha fazla BTC bulunduğunu düşünüyor.

Son verilere göre Coinbase, cüzdanlarında 25 milyar doların üzerinde BTC bulundururken, borsanın elinde yalnızca 10.000 BTC, yaklaşık olarak 200 milyon dolar değerindeki bir miktarı temsil ediyor.

En fazla Bitcoin sahibi kurumsal şirket: MicroStrategy

Kurumsal yatırımcıların BTC sahipliği konusunda, MicroStrategy hala lider konumda. 1 Ağustos’ta açıklanan kazanç raporlarına göre, şirketin kurucu ortağı Michael Saylor, şirketin şu an itibariyle 152.800 BTC’ye sahip olduğunu ve Bitcoin’lerin toplam değerinin 4 milyar doların üzerinde olduğunu belirtti.

(Visited 49 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz