Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriCoinbase CEO'su Bitcoin'in fiyatına şaşırdığını söyledi

Coinbase CEO’su Bitcoin’in fiyatına şaşırdığını söyledi

Coinbase CEO'su Bitcoin'in fiyatına şaşırdığını söyledi

Coinbase CEO’su, Bitcoin’in 20.000 doların üzerinde işlem görmesi ve tüm olumsuz gelişmelere rağmen fiyatın bu seviyede olmasına şaşırdığını belirtti.

CEO ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto para sektörünün düzenlemeler konusunda eksiklik yaşadığını ifade etti.

Coinbase CEO’su: ABD’nin düzenlemelerde net olması gerekiyor

Ünlü CEO, Amerika Birleşik Devletleri’nde 52 milyon kripto para kullanıcısının bulunduğuna dikkat çekerek, bu rakamın göz ardı edilmemesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenleme eksikliğinin olduğunu belirtti.

Armstrong, kripto para sektöründe Amerika Birleşik Devletleri’nde net kuralların bulunmamasının şirketlerin ABD dışında iş yapmayı tercih etmelerine sebep olduğunu açıkladı.

“Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto para kullanıcılarının sayısı oldukça yüksek olmasına rağmen, net kuralların olmaması nedeniyle Amerikan şirketleri genellikle yurtdışında faaliyet göstermeyi tercih ediyorlar.

Bu durum, ABD’deki kripto para pazarının payının %40’tan %29’a düşmesine yol açtı. Ancak Singapur, Hong Kong, Brezilya ve Avustralya gibi ülkelerde ise tam tersi bir durum söz konusu.”

Coinbase CEO’su, FTX olayını geçmişteki Mt.Gox olayıyla karşılaştırarak, FTX olayının hala hatırlanması gerektiğini belirtti. Armstrong, FTX olayının kripto sektörü üzerinde oldukça olumsuz etkileri olduğunu vurguladı.

Son olarak, devam eden SEC-Coinbase olayına da değinerek, ünlü CEO SEC’in yaklaşımının etkisiz ve keyfi olduğu görüşünü tekrarladı.

(Visited 75 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  15 aylık akümülasyon: Bitcoin'in yeni yolculuğu başlıyor

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz