Pazar, Haziran 4, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriPopüler analist: Bitcoin'e meydan okuyacak altcoin işte böyle olmalı

Popüler analist: Bitcoin’e meydan okuyacak altcoin işte böyle olmalı

Popüler analist Bitcoine meydan okuyacak altcoin işte böyle olmalı

Ünlü bir kripto analisti, kritik bir dönüm noktasının hangi altcoinin Bitcoin’in (BTC) piyasadaki hakimiyetine meydan okuyabileceğini belirleyeceğini öne sürdü.

Yeni bir videosunda, InvestAnswers sunucusu, YouTube’daki 444.000 takipçisine, bir milyar kullanıcıyı ilk toplayacak olan blok zincirinin piyasaya hakim olacağını söyledi.

Her şey Metcalfe Yasası’na ve benimsenmeye kadar uzanıyor. Yani geliştirme ne kadar hızlı olursa, o kadar fazla değer yaratılır. Ve ne kadar çok değer yaratılırsa, o kadar çok kullanıcı. Ve ne kadar çok kullanıcı olursa, gerçek zincirin değeri o kadar artar.

Metcalfe Yasası, bir ağın değerinin, sahip olduğu kullanıcı sayısıyla doğrudan ilişkili olduğunu söyler.

Altcoinler gelişmeye daha çok açık

Analist, altcoin blok zincirlerinde, değeri artıracak ve daha çok kullanıcı çekecek olan Bitcoin’den daha fazla yeniliklerin mevcut olduğunu söyledi.

Diğer blok zincirlerindeki geliştiricilerin sayısı Bitcoin’den çok daha fazla. Bu nedenle, bir sürü farklı şey yapmak için sadece değer depolarının ve ödemelerin ötesinde diğer zincirlere daha fazla değer inşa edilebileceğine inanıyorum. Ve bu, blok zincirinin değerini artıracak çok daha büyük bir ağ etkisi yaratacak daha fazla kullanıcı çekecektir. Anahtar budur.

Sunucu, bir milyar kullanıcıya ulaşmanın kripto alanında hakimiyet elde etme hedefi olduğuna inanıyor; bu da Solana’nın (SOL) ilk lansmanında belirlediği hedefle aynı şey.

Artık kazanan Layer-1 veya kazanan blok zinciri, bir milyar kullanıcıyı ilk kabul eden olacak. Bir süredir bundan bahsediyorum. Pek çok blok zinciri lideri aynı anlatıya atlamaya başlıyor. Bu her zaman orijinal Solana golünden geldi. Artık [Ethereum kurucusu] Vitalik Buterin de bir milyar kullanıcıdan bahsediyor.

Yani yarış devam ediyor. Bir milyar kullanıcıya önce hangi zincir ulaşacak? Bir milyar kullanıcılı cüzdanı olan zincir günü kazanır. Bu nedenle, çantanızda biraz altcoin olması gerektiğini iddia edebilirsiniz.

(Visited 275 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  BTC felaket senaryosu Citigroup'tan geldi! Ters rüzgar esebilir

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel