Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriBitcoin önemli bir karar aşamasında

Bitcoin önemli bir karar aşamasında

Glassnode'un kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, Bitcoin'in geleceğini ele aldı.

Bitcoin önemli bir karar aşamasında

Kripto analiz platformu Glassnode’un kurucu ortakları Jan Happel ve Yann Allemann, Bitcoin’in (BTC) önemli bir dönüm noktasında olduğunu vurguladı.

Jan Happel ve Yann Allemann, sosyal medya platformu X’te 56.600 takipçilerine, BTC akümülasyonun devam ettiği ve yakın bir zamanda büyük bir hareketin olabileceği konusunda uyarıda bulundu.

“BTC’nin yeniden canlanışı 25.824 dolar seviyesinde denge buluyor ve olası bir yükselişin önünü açabilecek bir fırlatma rampası oluşturuyor. 25.000 dolar seviyesindeki birçok geri dönüşler, akümülasyonun hala devam ettiğini gösteriyor. Ancak, ne boğalar ne de ayılar belirgin bir üstünlüğe sahip değiller; adeta bir savaş içinde gibiler. Neden mi? Yükseliş momentumu yavaşlıyor gibi görünüyor. Önemli bir hamle için hazır olun.”

Bitcoin önemli bir karar aşamasında
Kaynak: Negentropic

Daha önceki bir tweet’te iki kurucu ortak, Bitcoin’in gelecekteki hareketini tahmin etmek için iki ana seviyeyi belirtmişlerdi.

  • “Orta vadeli bakış açısı olumlu bir risk/ödül sunuyor, ancak kısa vadeli durum belirsiz (25.800 – 26.800 dolar).
  • Kısa vadeli düşüş eğilimi göz önüne alındığında, potansiyel bir düşüş yaşanabilir (23.800 – 24.800 dolar).
  • Dikkate alınması gereken bazı işaretler şunlar: RSI yükseliş gösteriyor ve volatilite azalıyor.

Düşüş trendini kırmak için, düşüş sonrasında alım yapmayı veya 26.800 dolar seviyesini sağlam bir destek olarak değerlendirebilirsiniz.”

Bitcoin önemli bir karar aşamasında
Kaynak: Negentropic

Altcoinlerde alınabilecek aksiyonlar

Altcoin piyasasıyla ilgili olarak, Glassnode kurucu ortakları bir uyarıda bulundu.

“Altcoinlerle olan ilişkinizi gözden geçirin.

  • Küçük ve orta büyüklükteki altcoinler hafif negatif bir ivme ve satış baskısı gösteriyor.
  • BTC, ETH ve büyük kripto paralar belirsiz bir bölgede bulunuyor. Düz bir ivme, güçlü bir yukarı yönlü hareketi kesin olarak garanti etmiyor.

Altcoinlere güvenli bir noktadan giriş yapmak istiyorsanız, BTC’nin yükseliş ivmesini ve istikrarını bekleyebilirsiniz ve trendin tersine döndüğünden emin olun.”

Bitcoin önemli bir karar aşamasında
Kaynak: Negentropic
(Visited 58 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Ünlü analist yatırımcıların ilgi göstermediği altcoini açıkladı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz