Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriÜnlü analist Bitcoin için olağanüstü bir yükseliş beklentisinde

Ünlü analist Bitcoin için olağanüstü bir yükseliş beklentisinde

Credible Crypto, Bitcoin'in hala güçlü bir ralli hazırlığı içerisinde olduğunu söyledi.

Ünlü analist Bitcoin için olağanüstü bir yükseliş beklentisinde

Popüler kripto analisti, Bitcoin’in yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilecek sert rallilere hazırlandığını belirtti.

Credible Crypto, 343.200 Twitter takipçisine Bitcoin’in şu anda beş dalgalı bir yükseliş trendi içinde olduğunu söyledi.

Credible, BTC’nin halihazırda üçüncü büyük dalganın ortasında olduğunu ve bu dalganın tipik olarak bir varlığı yukarı yönde parabolik bir hareket için hazırladığını söyledi.

“Genelde üçüncü dalga en güçlü dalgadır. Bu yapının dışına çıktığımızda hızlı bir genişleme görmemiz bekleniyor. Aylık 10.000 dolarlık mumlardan bahsetmiştim ve bu konsolidasyondan çıktığımızda görmeyi beklediğim şey tam olarak bu.”

Credible Crypto, Elliott Dalga teorisini kullanarak kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışan gelişmiş bir teknik analiz yaklaşımının popüler bir uygulayıcısıdır.

Bu teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık, hızlı fiyat ivmesi dönemlerine sahip olan birinci, üçüncü ve beşinci dalgaları içeren beş dalgalı bir ralli yaşar. Teori aynı zamanda her büyük dalga hareketinin daha küçük beş dalgalı hareketlerden oluşan alt dalgalar içerir.

Credible Crypto: Bitcoin’in hedefi 75.000 dolar

Credible Crypto, Bitcoin’in büyük olasılıkla üçüncü ana dalga içindeki üçüncü alt dalga döneminde olduğunu ifade ederek genellikle yükseliş eğilimi gösteren varlıklar için en güçlü kazançları getiren bir döneme yaklaşıldığını söyledi.

“Beklentim, yukarı yönlü bir sonraki harekette 42.000 doların üzerinde kazanç elde etmeye başlayacağınız yönünde.”

Ünlü analist Bitcoin için olağanüstü bir yükseliş beklentisinde
Kaynak: Credible Crypto

Credible Crypto’nun grafiğine göre, Bitcoin’in üçüncü büyük dalga hareketi, dördüncü büyük dalga tamamlanmadan önce Ekim ayına kadar 58.000 doların üzerine çıkabileceğine inanıyor. Grafik aynı zamanda BTC’nin beş dalgalı yükseliş trendini tamamlamak için Kasım ayına kadar 75.000 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor.

Yazı kaleme alındığı sırada Bitcoin fiyatı 29,405.24 dolar değerinde.

(Visited 29 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz