Bitcoin düşmanı Peter Schiff NFT koleksiyonu çıkardı

Peter Schiff, Bitcoin ağında NFT projesi hayata geçirdi.

0
37

Bitcoin düşmanı Peter Schiff NFT koleksiyonu çıkardı Peter Schiff, Market Price takma adlı bir sanatçıyla ortak bir NFT projesi hayata geçirdi.

Söz konusu NFT koleksiyonunda, Bitcoin ağında bulunan Ordinals teknolojisinden yararlanıldı. Schiff’in tanıtmasıyla proje, topluluğun dikkatini çekti. Schiff’in yıllardır Bitcoin karşıtı açıklamalarda bulunması nedeniyle, hesabının ele geçirilmiş olabileceği düşüncesi bile akıllara geldi.

Peter Schiff’in duyurusuna göre, Market Price adlı sanatçıyla iş birliği içinde bir NFT koleksiyonu çıkarılıyor. Bu NFT koleksiyonu, orijinal “Golden Triumph” tablosundan oluşacak. Milyarder yatırımcı, bu bilgiyi paylaşarak projenin içeriği hakkında bilgi vermiş oldu.

“Golden Triumph” adlı koleksiyon, 50 parçadan oluşuyor ve her bir eserin somut bir tablo olarak çizilmiş bir karşılığı bulunuyor. Bu eserler, açık artırma yöntemiyle satılacak ve satış işlemi 9 Haziran tarihinde gerçekleşecek.

Peter Schiff kripto topluluğunu şaşırttı

Ünlü kripto para yatırımcısı Anthony Pompliano, “Hoş geldin Peter. Senin gelişini bekliyorduk.” tweetini attı. Schiff ise, “henüz gelmedim ancak en ünlü BTC karşıtının koleksiyonunu sizlere sunuyorum” dedi. Ancak Schiff koleksiyonun bir gün çok değerli bir hale gelebileceğini eklemeyi de ihmal etmedi.

(Visited 32 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  NFT'lerin yüzde 95’i artık değersiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz