Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriBitcoin destekçisi Ark Invest hisse satışına geçti

Bitcoin destekçisi Ark Invest hisse satışına geçti

Bitcoin destekçisi Ark Invest hisse satışına geçti

Cathie Wood’un Ark Invest’i, pazartesi günü devam eden kripto rallisinin tam ortasında 42.613 Coinbase hissesi ve 100.739 Grayscale Bitcoin Trust hissesi sattı.

Fon yöneticisinin pazartesi günkü işlem güncellemesine göre, Ark’ın Yeni Nesil İnternet ETF’si (ARKW) tarafından 32.158 hisse satıldı ve Ark Fintech Innovation ETF, 10.455 Coinbase hissesini sattı.

Ayrıca, ARKW, 100.739 GBTC hissesinden vazgeçti. Satışlar, Coinbase’in pazartesi günkü 77,21 dolar ve GBTC’nin 24,71 dolar kapanış fiyatına göre 5,8 milyon dolarlık bir değere denk geliyordu.

Yapılan satışlar, Coinbase ve GBTC hisselerinin kripto rallisi sırasında yükselmesine rağmen gerçekleşti. Aynı zamanda, Spot Bitcoin ETF’lerinin olası onayı beklenen bir dönemde Bitcoin, pazartesi gecesi 35.000 doların üzerine çıktı.

Ayrıca, BlackRock’ın beklenen spot BTC ETF’si olan iShares Bitcoin Trust, pazartesi günü Depository Trust and Clearing Corporation tarafından tutulan bir listede göründü ve onayın yakın olabileceği düşünülüyor.

Ark aynı zamanda 21Shares ile birlikte SEC’e spot BTC ETF onayı için başvuruda bulundu. Şu anda SEC tarafından onay bekleyen yaklaşık 12 spot BTC ETF başvurusu bulunuyor. Geçtiğimiz ay, düzenleyici kurum tüm bekleyen spot BTC ETF başvurularını erteleyerek inceleme sürecine en az bir ay daha ekledi.

(Visited 16 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz