Ana SayfaBitcoin (BTC Coin) HaberleriBen Armstrong: Bitcoin (BTC) 15 hafta içinde 25-30 bin dolara çıkabilir

Ben Armstrong: Bitcoin (BTC) 15 hafta içinde 25-30 bin dolara çıkabilir

Kripto YouTuber BitBoy, BTC'nin birkaç ay içinde yapabileceğine inandığı fiyat artışını paylaştı

Bitcoin BTC 15 hafta içinde 2530 bin dolara çıkabilir

Kripto dünyasında “BitBoy” olarak bilinen ünlü YouTuber Ben Armstrong, lider kripto para Bitcoin’in bu sene gösterebileceği fiyat hareketi hakkında tahminini açıklamak için Twitter’a gitti.

BitBoy, Bitcoin’in bu yıl yapmasını beklediği “birkaç güzel ralliden” bahsetti.

Önümüzdeki 10-15 hafta içinde 25-30 bin doların mümkün olduğunu söyleyen BitBoy, BTC’nin tekrar 18 bin dolar üzerine çıkarak, dün de 19 bin dolara dokunması nedeniyle kripto topluluğunda boğa eğilimini bir kez daha gözlemlemekten memnun olduğunu yazdı.

Ancak Amstrong, BTC’nin bu sene tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını ise beklemiyor; daha ziyade “birkaç güzel ralli” bekliyor.

Ayrıca YouTuber, kripto paranın önümüzdeki 10 ila 15 hafta içinde dijital altını 25 bin dolar, hatta 30 bin dolara çıkarabilecek bir yükselişin başlangıcında olacağını beklediğini söyledi.

Bitcoin dün de, olası sebeplerden biri olarak diğer piyasaların risk iştahına yönelik hissiyat ile kısa bir süre 19 bin seviyesinin üzerine çıkmıştı.

İnsanların yeniden boğa olduğunu görmek güzel. Tüm zamanların en yüksek seviyeleri yakın zamanda gelmiyor, ancak Bitcoin bu sene birkaç güzel ralli yapacak.

Fakat Aralık ayı sonlarında BitBoy biraz farklı bir görüşle, BTC’nin 2023’ün sonunda 30 bin dolara doğru canlanmaya başlayacağına dair beklentilerini paylaşmıştı. YouTuber, 2024’ün sonunda yeni tarihi zirvelerin gerçekleşmesini de beklediği kripto paranın 120.000 dolara çıkabileceğini söylemişti.

Santiment: Balinaların Bitcoin’deki büyük işlemleri devam ediyor

Zincir üstü veri platformu Santiment’in yakın zaman önceki bir tweet’ine göre, balinalar daha aktif hale geldi ve bunun da BTC’ye olan ilgilerinin arttığını gösteriyor.

İlginizi çekebilir:  Yeni Bitcoin ETF görüşmesi! SEC ve BlackRock yetkilileri buluştu

BTC, geçtiğimiz Kasım başından bu yana (FTX’in çöküşünden sonra) ilk defa 19 bin dolar seviyesini kısa bir süre için kurtarmayı başardığından, Bitcoin’de 1 milyon dolar ve üzeri işlem adetleri, en son Kasım ayında görülen seviyeye yükseldi.

(Visited 52 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz