Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaKripto Para HaberleriÜnlü yatırımcı: Bir sonraki boğada birden fazla kripto trilyon dolara ulaşacak

Ünlü yatırımcı: Bir sonraki boğada birden fazla kripto trilyon dolara ulaşacak

Ünlü yatırımcı Bir sonraki boğada birden fazla kripto trilyon dolara ulaşacak

Ünlü bir kripto yatırımcısı, bir sonraki boğa piyasasını tahmininde ve birden fazla coinin trilyon dolarlık değerlere ulaşacağını tahmin ediyor.

Bankless’in yeni bir röportajında, ARK Invest eski yöneticisi ve risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı olan Chris Burniske, faiz oranlarındaki değişikliklerin potansiyel olarak bir sonraki boğa piyasasının zamanlamasını nasıl etkileyebileceğini yorumladı.

Faiz oranlarının nereye gittiğinin bir numaralı en büyük nedeni olduğunu söyleyebilirim. Ön getiri oranı riski, sürekli bir süre için yüzde dört veya beş ise, bu, kripto gibi hisse senetleri gibi riskli varlıklardan çok fazla enerji emer, çünkü birdenbire taban getiri oranınız %5’tir, yani sırayla bir hazineden daha fazla risk almak için kripto gibi bir şeyden %10, %15, %20, %30 veya daha fazlasını alıyor olmanız gerekir. Ve bu, tüm risk varlıklarını daha fazla iskonto etmekle sonuçlanır.

Burniske, geleneksel finans oyuncularının kendi düşünce tarzlarına fazla bağlı olabileceklerini ve kripto alanının hızlı evreninde ayrıntıları kaçırabileceklerini söylüyor.

Girişim sermayedarı, zaman çizelgesinden emin olmasa da, bir boğa piyasasının genel senaryosunun zaten kaçınılmaz olduğunu düşünüyor. Ayrıca bazı fiyat hedefleri belirlediğini ve birden fazla dijital varlığın trilyon dolarlık değerlere ulaşmasını beklediğini söyledi.

Bir planım var ve fiyat hedeflerim var. 2025’te bu fiyat hedeflerine ulaşırsak harekete geçeceğim. 2027’de işler daha geciktiği için onları vurursak, o zaman benim daha fazla zamanımı alacak ve acelem yok. Trilyondan fazla aralıkta birden fazla dijital varlık olacağına inanıyorum.

Kimse tam olarak ne kadar süreceğini söyleyemez, başlangıç durumu iyi olur, geçmiş döngüleri tekrar edersek, 2024 büyük bir yıl, gelecek yıl yükselen bir genişleme gibi. 2025 çılgın bir yıl.

https://youtu.be/OE6HXA_G3nE

(Visited 179 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz