Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaGenelBinance'in pazar payı düşmeye devam ediyor

Binance’in pazar payı düşmeye devam ediyor

Binance'in pazar payı düşmeye devam ediyor

Kripto para birimlerindeki son artış, FTX’in çöküşü, düzenleyici baskıları ve çok sayıda iflastan ciddi şekilde etkilenen sektöre yeni bir canlılık ve coşku kattı.

Kripto para piyasası son dönemde önemli bir canlanma yaşadı. Özellikle Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin değerlerindeki artışlar dikkat çekici oldu. Ancak geride bıraktığımız dönemde yaşanan bazı olaylar, özellikle FTX’in çöküşü ve düzenleyici baskılar, sektörde değişikliklere neden oldu.

Aynı zamanda, birçok kripto para şirketi sessizliğini bozup pazar ile ilgili görüşlerini ve bilgilerini paylaşmaya başladı. Podcast’ler gibi iletişim kanalları, bu konuda önemli bir rol oynadı. Ancak, piyasada hala bazı belirsizlikler var ve herkes bu gelişmeleri aynı şekilde değerlendirmiyor.

Özellikle Binance gibi büyük kripto borsalarının pazar payındaki düşüş, sektördeki değişimlerin bir yansıması olabilir. Düzenleyici baskılar, bu tür borsaların faaliyetlerini etkileyebilir ve yatırımcıların güvenini sarsabilir. Piyasada devam eden bu değişimleri yakından takip etmek önemlidir.

Bununla birlikte, Bitcoin’in fiyatı 35.000 doları aştığında, bazı yatırımcılar rahat bir nefes almış olabilir, ancak bazı yatırımcılar aynı hisleri paylaşmayabilir. Özellikle son bir yılda pazar payında kademeli bir düşüş yaşayan Binance gibi borsalar akla geliyor.

The Block’un verilere göre, USD’yi desteklemeyen borsalar arasındaki pazar payı Aralık 2022’de %74 iken bu ay %50’ye düştü.

Binance'in pazar payı düşmeye devam ediyor
Kaynak: The Block
(Visited 13 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz