Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance yeni bir projeye yatırım yaptı

Binance yeni bir projeye yatırım yaptı

Binance yeni bir projeye yatırım yaptı

Binance, kripto para projelerine yönelik yatırımlarını sürdürerek büyümeye devam ediyor.

Özellikle Binance Labs, risk sermayesi ve kuluçka alanında önemli bir rol üstleniyor. Son olarak, Binance Labs, yatırım portföyüne yeni bir katkıda bulunarak Initia’ya yatırım yaptı.

“Binance Labs, kendi Layer 2 çözümlerini başlatma olanağı sunan özelleştirilebilir Optimistic toplamalara sahip bir Cosmos tabanlı Move Layer 1 ağı olan Initia’ya yatırım yaptı.

Yatırım, Binance Labs’in Web2 geliştiricilerinin Web3 dünyasıyla daha etkileşimde bulunmalarını teşvik etmek için yeni altyapıyı desteklemeye olan bağlılığını vurguluyor. Toplanan fonlar, Initia’nın altyapısını ve geliştirici araçlarını geliştirmek için kullanılacak.”

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He, yatırımla ilgili olarak şunları söyledi:

“Binance Labs, Web3 uygulamalarının büyümesini hızlandırmak için yeni altyapı sağlayıcılarını sürekli olarak belirliyor. Initia’nın yenilikçi mimarisi ve araçları, yeni geliştirici dalgası arasında yaygın bir şekilde benimsenmeye doğru atılmış önemli bir adımdır.”

(Visited 81 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Kurumsal yatırımcılar kripto paralara rekor düzeyde yatırım yaptı

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz