Ana SayfaEthereum (ETH Coin) HaberleriBinance'te şaşırtan Ethereum transferleri! 168.4 milyon dolar taşındı

Binance’te şaşırtan Ethereum transferleri! 168.4 milyon dolar taşındı

Binance'te şaşırtan Ethereum transferleri 168.4 milyon dolar taşındı

Geçtiğimiz günlerde, Binance borsasında gerçekleştirilen bir dizi büyük kripto transferiyle, toplam değeri 168,4 milyon doları bulan Ethereum‘un borsadan çıkışı gerçekleştirildi.

İlk balina, Binance’ten bilinmeyen bir cüzdana 33,2 milyon dolar değerinde 20.300 ETH’lik bir transfer yaptı. Sadece bir dakika sonra, aynı balina 33.2 milyon dolar değerinde 20.300 ETH’yi daha aynı bilinmeyen cüzdana taşıdı.

Bu işlemden sadece dört dakika sonra balina, Ethereum cüzdanına 33.2 milyon dolar değerinde ek 20.300 adet ETH taşıdı.

ETH transferleri yatırımcıları endişelendirdi

Bu toplu transfer gerçekleştikten kısa bir süre sonra, ikinci bir balina Binance’ten bilinmeyen bir cüzdana 36,1 milyon dolar değerinde 22.110 ETH aktardı. Ayrıca ilk transferden saatler sonra, aynı balina yine Binance’ten 32,7 milyon dolar değerinde 20 bin ETH’yi aynı bilinmeyen cüzdana taşıdı.

Ancak hafta sonu yapılan büyük balina transferlerinin yukarıda bildirilen balina transferleriyle hiçbir şekilde bağlantılı olmadığı görüldü.

Yapılan bu büyük transferler, kripto para dünyasında büyük bir hareketlilik yarattı ve birçok kişi, Ethereum’un bu kadar büyük bir miktarda transferiyle ilgili endişelerini dile getirdi.

Bununla birlikte Binance borsası, yatırımcılarının güvenliği ve gizliliği için çeşitli önlemler aldığını açıkladı ve herhangi bir güvenlik ihlali yaşanmadığını belirtti. Ayrıca, Ethereum çıkışının birkaç büyük yatırımcı tarafından gerçekleştirildiği ve normal bir işlem olduğu iddia edildi.

Öte yandan kripto paralar oldukça dalgalı bir piyasaya sahip ve büyük transferlerin yarattığı etkiler sadece kısa vadeli olduğu gibi uzun vadeli de olabilir. Kripto paralar yatırımcılar için büyük fırsatlar sunabileceği gibi aynı zamanda riskler de barındırdığı da unutulmamalıdır.

Sonuç olarak, kripto para dünyasında yaşanan bu büyük transferler, sektördeki dalgalanmaları ve yatırımcıların riskleri yönetme ihtiyacını bir kez daha vurgulamakta. Bu nedenle, yatırımcılar ve diğer ilgilenenler, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmeli ve doğru bilgileri edinerek bilinçli kararlar vermeye özen göstermeli.

(Visited 33 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Seren Barlakhttp://wwww.trendkoin.com
Adnan Menderes Üniversitesi mezunu olan Seren Barlak, 3 yıl çeşitli platformlarda content writer ve rewriter olarak çalışmış ayrıca çevirmenlik ve içerik editörlüğü görevlerinde de bulunmuştur. Uzun bir süredir kripto para sektörü ile ilgilenen Barlak, blockchain, gaming ve yurtdışı platformlarda yayınlanan diziler hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz