Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Labs potansiyel gördüğü projeleri açıkladı

Binance Labs potansiyel gördüğü projeleri açıkladı

Binance Labs, kuluçka programına katılmak üzere seçilen 12 yeni kripto para projesini duyurdu.

Binance Labs potansiyel gördüğü projeleri açıkladı

Binance Labs, kripto para ve blockchain alanında yenilikçi projelere yatırım yapmayı amaçlayan bir girişim sermayesi koludur. Girişim, genellikle blockchain teknolojisi, kripto para ticareti ve diğer kripto varlık tabanlı projeleri desteklemek ve büyütmek için tasarlandı.

Binance Labs, yenilikçi erken aşama web3 projelerine öncülük eden kuluçka programına katılmak üzere seçilen 12 yeni kripto para projesini duyurdu.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre göre, Binance Labs’in kuluçka programı 25 Eylül tarihinde başlayacak ve titiz bir incelemenin ardından altyapı, DeFi, AI destekli DApp’ler, GameFi ve SosyalFi kategorilerinde toplamda 12 proje seçildi.

Binance Labs’ın potansiyel gördüğü projeler

Altyapı:

 1. Vistara
 2. UXUY

DeFi (Merkezi Olmayan Finans):

 1. BBOX
 2. Derivio
 3. Ethena
 4. Shogun

Yapay Zeka Destekli DApp’ler:

 1. MyShell
 2. NFPrompt
 3. QnA3

GameFi/SosyalFi (Oyun Odaklı/Sosyal Finans):

 1. Cellula
 2. Crypto Café
 3. MetaCene

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şunları söyledi:

“Binance Labs olarak amacımız, erken aşamadaki girişimcileri tanımlamak ve desteklemek, böylece yenilikçi teknolojik çözümlerin geliştirilmesine katkıda bulunarak Web3 ekosistemini olumlu bir şekilde etkilemektir. Kuluçka Programımız aracılığıyla, ekosistemimizin tüm kaynaklarını kullanarak danışmanlık ve destek sağlıyor ve erken aşamadaki projelerin kurucularının bizimle birlikte büyümelerine yardımcı oluyoruz.”

(Visited 109 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  FSB: Kripto dünyasında çıkar çatışmaları tehdit yaratıyor

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz