Perşembe, Eylül 28, 2023
Ana SayfaBlockchain HaberleriBinance, DeFi Hızlandırıcı Programı İçin Blockchain Şirketi Orbs İle Anlaştı

Binance, DeFi Hızlandırıcı Programı İçin Blockchain Şirketi Orbs İle Anlaştı

binance defi hizlandirici programi icin blockchain sirketi orbs ile anlasti 6021283717cf9

Önde gelen kripto para birimi borsası Binance, DeFi ile ilgili bir programın ilk ana sponsorları olmak için Orbs adlı bir İsrail blok zinciri şirketi ile işbirliği yaptı. DeFiOrg hızlandırıcı olarak adlandırılan bu program, merkezi olmayan finans alanında araştırma, geliştirme ve topluluk katılımını artırmayı amaçlıyor

Binance ve Orbs Defi’nin Sponsoru Oldu

Malta merkezli dijital varlık borsası en son girişimini paylaştığı bir basın bülteninde duyurdu. (CryptoPotato) Hızlandırıcıyı ise “araştırmayı, açık kaynaklı yazılım geliştirmeyi ve topluluk katılımını desteklemeye adanmış” bir program olarak tanımladı.

Hızlandırıcının arkasındaki fikir, adil dağıtım, topluluk mülkiyeti, yenilik, sorumlu risk yaklaşımı, sürdürülebilir ekonomi ve daha geniş ekosistemle birlikte çalışabilirlik ilkeleri üzerine inşa edilmiş çeşitli projeleri keşfetmek ve onlara yardımcı olmak başlıklarını içeriyor.

İsrail merkezli blockchain altyapısı geliştiricisi olan Orbs ve Binance arasındaki ortaklık, gelecekteki katılımcılar için çeşitli faydalar sağlamayı amaçlıyor. Bunlar, endüstri uzmanlarından belirlenmiş bir mentorluğu, finansman fırsatlarını ve piyasa riskini içeriyor

Nasıl Çalışıyor?

DeFi.org mentorları, Ürün / UX geliştirme, kripto ekonomisi, sağlamlık, ön uç geliştirme, topluluk ve pazarlama gibi alanlara odaklanırken, tüm mentorluk programları ve işbirlikleri çevrimiçi sohbet, görüntülü sohbet veya GitHub’daki istekleri çekme yoluyla uzaktan yapılıyor olacak.

Binance ayrıca gelecek katılımcılar için ekstra bir teşvik sağlamayı planlıyor. Onay aldıktan ve hızlandırıcının bir parçası olduktan sonra, kripto para borsası Binance’in, Bridging DeFi ve CeFi başlangıç ​​fonunda yer almak için bu başvuranlara “özel bir değerlendirme” sözü verdi. Ayrıca Orbs, hibe programından yararlanma fırsatına sahip olacaklarını ekledi.

 


binance defi hizlandirici programi icin blockchain sirketi orbs ile anlasti 6021283a06d1f

ve

binance defi hizlandirici programi icin blockchain sirketi orbs ile anlasti 6021283a35065

coingenius

(Visited 5 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  SEC Başkanı Gary Gensler sorguya alındı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz