Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance bir ülkeden daha çekildi borsa devredilecek

Binance bir ülkeden daha çekildi borsa devredilecek

Binance bir ülkeden daha çekildi borsa devredilecek

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance, son basın açıklamasında Rusya’daki operasyonlarını tamamen sonlandırarak, tüm işletmesini yerel bir kripto borsası olan CommEX’e devredeceğini duyurdu.

Binance’e göre, Rusya’da faaliyet göstermek artık şirketin uyum stratejisiyle örtüşmüyor, ancak belirli bir ayrıntı açıklanmış değil.

Binance’in Baş Uyum Sorumlusu Noah Perlman’ın ifadesine göre:

“Geleceğe yönelik olarak, Rusya’da faaliyet göstermek, Binance’in uyumluluk stratejisiyle uyumlu olmadığının farkındayız. Web3 sektörünün küresel olarak uzun vadeli büyümesine olan güvenimizi koruyoruz ve enerjimizi Binance’i faaliyet gösterdiğimiz yüzden fazla ülkede büyütmeye odaklayacağız.”

Bu planın bir parçası olarak, Binance kullanıcı hesapları ve varlıkları güvende olduğunu vurguladı. Kullanıcıların varlıkları CommEX platformuna aktarılacağı açıklandı. Ayrıca, satışın mali ayrıntıları gizli tutulsa da, Binance, satış sonrasında CommEX’in kazancından herhangi bir pay almayacak.

(Visited 62 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  VanEck Bitcoin ETF başvurusunda güncelleme yaptı

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz