Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBinance, 3 altcoin'i delist etme kararı aldığını duyurdu

Binance, 3 altcoin’i delist etme kararı aldığını duyurdu

Binance borsası, standartlara uymayan 3 altcoin'i delist etme kararı aldı.

Binance, 3 altcoin'i delist etme kararı aldığını duyurdu

Popüler kripto para borsası Binance, bugün yaptığı açıklamada, 3 farklı altcoin için tüm paritelerde delist edilme kararı aldığını duyurdu. Delist edilecek altcoin’lerin, borsanın belirlediği standartları karşılamadığı belirtildi.

Binance, 3 farklı altcoinin delist edileceğini duyururken standartlara vurgu yaptı.

Binance borsasının delist edeceği altcoinler!

“Binance olarak, listemizde bulunan her varlığın, yüksek standartlarımıza uygunluğunu düzenli olarak gözden geçiriyoruz. Bir coin ya da token, artık bu standartları karşılayamadığında veya sektörde değişiklikler meydana geldiğinde daha derinlemesine bir değerlendirme yaparak potansiyel olarak delist edilebilir. Bu yaklaşımın, tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.

Bu değerlendirmeleri yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. İşte bir varlığın delist edilme kararını etkileyen bazı faktörler:

1. Proje ekibinin bağlılığı ve güvenilirliği
2. Geliştirme faaliyetlerinin kalitesi ve düzeyi
3. İşlem hacmi ve likidite durumu
4. Ağın güvenliği ve saldırılara karşı direnci
5. Ağın ve akıllı sözleşmelerin istikrarı
6.  İletişim düzeyi ve şeffaflığı
7. Periyodik durum güncellemelerine yanıt verme yeteneği
8. Etik olmayan veya dolandırıcı davranışların varlığı
9. Sağlıklı ve sürdürülebilir kripto ekosistemine katkı sağlama potansiyeli

En son yaptığımız incelemelere dayanarak, 22-08-2023 tarihinde saat 03:00 (UTC) itibarıyla aşağıdaki kripto paralar için tüm işlem çiftlerini delist etme ve ticareti durdurma kararı aldık:

  • Sonm (SNM)
  • Serum (SRM)
  • DFI.Money (YFII)
(Visited 76 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz