Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBalinaların radarındaki altcoin: Lookonchain

Balinaların radarındaki altcoin: Lookonchain

Balinaların radarındaki altcoin: Lookonchain

Son zamanlarda, Bitcoin’deki fiyat dalgalanmalarını avantaja dönüştürmek isteyen bazı büyük yatırımcılar, popüler bir altcoin’e yatırım yapmaya başladılar.

Lookonchain’in paylaştığı bilgilere göre, sadece 3 gün önce oluşturulan 35 yeni cüzdan, Binance borsasından LINK çekmeye başladı.

Lookonchain, bu hareketi gözlemleyerek balinaların LINK biriktirdiğine dikkat çekti ve şu ana kadar balinaların toplamda 5,08 milyon dolar değerinde 755,687 adet LINK çektiğini belirtti.

“3 gün önce oluşturulan yaklaşık 35 yeni cüzdanın bugün Binance’ten LINK çekilmeye başladığını fark ettik. Şu ana kadar 5,08 milyon dolar değerinde toplam 755.687 LINK çekildi. Balinalar LINK mi biriktiriyor?”

Poppe: Chainlink hala fiyatlanmadı

Lookonchain’e ek olarak kripto analisti Michaël van de Poppe, geçtiğimiz günlerde Chainlink’in yükseliş için uygun bir ortam oluşturabileceğini açıklamıştı.

Analiste göre, piyasa Chainlink’in Temmuz ayında başlattığı Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü’nü (CCIP) fiyatlandırmamış durumda. CCIP’nin Ethereum’un (ETH) iş kanıtından (PoW) iş paylaşımı (PoS) mutabakat mekanizmasına yükseltilmesine benzer şekilde ağı büyük ölçüde desteklediğini ifade etti.

Öte yandan, bu birlikte çalışabilirlik protokolü, zincirler arası uygulamalar ve hizmetler oluşturmanın yanı sıra token transferlerini basitleştirmeyi amaçlıyor.

Analist, Chainlink’in son temel sürümü ile birlikte göreceğimiz potansiyel büyüme göz önüne alındığında, gelecekteki değerine kıyasla aslında değerinin altında olduğunu söyledi. Çünkü Chainlink’in değerlemesi hala tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) %85 altında ve bu ATH, CCIP dahil edilmeden oluştu.

“Evet, fiyat hareketi şu anda çok büyük bir momentum sergilemiyor gibi görünse de, en büyük kazançların ve getirilerin belirsiz zamanlarda alınıp yapıldığını anlamak önemlidir. Bu da belki de böyle bir fırsatlardan biri.”

(Visited 31 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz