Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriBalina kan kaybediyor! Altcoin pozisyonlarını sil baştan değiştirdi

Balina kan kaybediyor! Altcoin pozisyonlarını sil baştan değiştirdi

Balina kan kaybediyor Altcoin pozisyonlarını sil baştan değiştirdi

Bir kripto para balinası, sahip olduğu büyük miktardaki dijital varlıkta önemli değişiklikler yaptı. 0xad0 kısa cüzdan adresiyle tanınan bir kullanıcı, portföyünün bir kısmını Rollbit (RLB) pozisyonlarından çekip başka bir altcoin olan Maker DAO (MKR) token’larına yönlendirdi.

İlk olarak, balina RLB token’larını ortalama 0.12 dolar fiyatla her biri için 191.6 Ethereum (ETH) karşılığında sattı ve bu işlemle yaklaşık 313 bin dolar elde etti.

Ardından, bu büyük yatırımcı 193.31 Wrapped Ether (WETH) ve 192.4 ETH’yi MKR token’larına dönüştürmek için harekete geçti. Bu kapsamda da her bir MKR için ortalama 1.278 dolar fiyatla toplamda 493.14 MKR karşılığında alım yaptı ve bu işlemle de yaklaşık 630 bin dolar değerinde MKR elde etti.

Bu işlemlerden sonra, RLB token’ının son 24 saat içinde %10’dan fazla değer kaybettiği gözlemlendi. Ayrıca, kripto para topluluğunun ünlü bir ismi olan Gainzy’nin, RLB ile ilgili tüm paylaşımlarını silmesinin, RLB’nin değerindeki düşüşte etkili olduğu düşünülüyor.

Bugünkü işlemlerini yapan balina, portföyünün kâr/zarar durumlarına bakıldığında aşağıdaki altcoin’lerde şu işlemleri yapmış görünüyor:

Kâr:

  • Uniswap (UNI) +424,000 dolar (%30.7 artış)
  • Aave (AAVE) +389,000 dolar (%11.7 artış)
  • Curve DAO Token (CRV) +28,155 dolar (%3.01 artış)
  • Synapse (SYN) +5,295 dolar (%0.83 artış)

Zarar:

  • Bone ShibaSwap (BONE) -36,055 dolar (%7.66 düşüş)
  • ApeCoin (APE) -37,100 dolar (%1.93 düşüş)
  • LooksRare (LOOKS) -93,133 dolar (%17.2 düşüş)
  • Blur (BLUR) -114,851 dolar (%17.3 düşüş)
  • Stargate Finance (STG) -313,793 dolar (%12.9 düşüş)

Gerçekleşmemiş Kar/Zarar (Unrealized PnL): -212,499 dolar

Balina şu anda hala 2.56 milyon RLB (328 bin dolar) tutuyor ve RLB ile ilgili tahmini toplam zararı 208,873 dolar olarak hesaplanıyor.

(Visited 49 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz