Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriBabyDoge, Shiba Inu'yu Geçmeyi Başardı: İşte Detaylar

BabyDoge, Shiba Inu’yu Geçmeyi Başardı: İşte Detaylar

BabyDoge, Shiba Inu'yu Geçmeyi Başardı: İşte Detaylar

Twitter’da @babydogeburn_ isimli kullanıcıya göre son 24 saatte 13,3 trilyon BabyDoge yakıldı. Bu yakılan miktar, 15.623 dolara tekabül etmektedir.

Başlıklar

BabyDoge Yakılmaya Devam Ediyor

Karşılaştırmak gerekirse, Shibburn, aynı zaman diliminde bu yazının yazıldığı sırada 338 dolar değerinde 29.721.304 SHIB yaktığını bildirdi. Bu, BabyDoge ekibinin yakım cüzdanlarına gönderdiğinden 29 kat daha az bir miktara eşit.

Daha önce Haziran ayında, topluluğun yaptığı bir oylama sonucunda, memecoin’i yöneten ekip, arzından toplam 50 katrilyonunu yakmaya karar verdikten sadece iki gün sonra 6 katrilyon BabyDoge yaktı.

O zamandan beri, ekip düzenli olarak büyük miktarlarda yakım yapmaya devam ediyor. Şu ana kadar toplam 420 katrilyon arzın yüzde 47,33’ünü oluşturan 198,8 katrilyon memecoin yakıldı.

Shib Army 130 Milyon SHIB Yaktı

Dün Trendkoin tarafından bildirildiği üzere, Shiba Inu’nun yanma oranı yüzde 1.000’den fazla arttı. 24 saatlik bu süre boyunca, SHIB ordusu 1.430 dolar değerinde yaklaşık 130 milyon SHIB yakmayı başardı.

Ancak bugün, yalnızca 76,519,081 memecoin yakıldığı için yanma oranı yüzde 39,29 düştü.

Screenshot 9 6
Kaynak: Shibburn

Yine de her iki projenin token yakmaya yönelik büyük çabalara rağmen, BabyDoge ve SHIB’in dolaşımdaki arzdan bu şekilde çıkarılması, fiyatları üzerinde neredeyse hiç etki yaratmadı.

(Visited 215 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Meme coin durdurulamıyor! Zirveden alan yatırımcılarına bile yüzde 500 kazandırdı!

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz