Ana SayfaAltcoin HaberleriCoinbase'in sürpriz listelemesinden sonra, az bilinen altcoin yüzde 106 yükseldi

Coinbase’in sürpriz listelemesinden sonra, az bilinen altcoin yüzde 106 yükseldi

az bilinen altcoin yüzde 106 yükseldi
Cover image via stock.adobe.com

Ethereum üzerine inşa edilmiş küçük değerli bir altcoin projesi, Coinbase‘den ani bir destek almasından sonra yükseliyor.

Dev borsa dün, ileride listelemek için duyurduğu yol haritasına Threshold (T) tokenini eklediğini duyurdu.

Duyuru, Coinbase borsasının yakında kripto parayı global borsasına ekleyebileceğinin bir göstergesi.

Coinbase, listeleme yol haritasını şeffaflığı artırmak ve borsanın içindekilerin listeleme duyurularını önceden bilme olasılığını azaltmak için geçen yıl oluşturmuştu.

Duyuru haberi, T fiyatında 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,0245 dolardan 0,0507 dolara, yani yüzde 106’lık ani bir sıçramayı tetikledi. Daha sonradan kazançlarının bir kısmını geri veren Threshold yazım anında 0,0452 dolar seviyesinde bulunuyor.

Threshold’un geliştirici ekibi, blok zincirinde kullanıcı egemenliğini güçlendirecek bir kripto hizmetleri paketi oluşturduğunu belirtiyor.

İlk projelerinden biri, BTC sahiplerinin sabitlenmiş varlık tBTC’yi kullanarak Bitcoin’lerini Ethereum ağına getirmelerine sağlamak için tasarlanmış merkezi olmayan bir köprüdür.

Diğer altcoin

Coinbase bunun yanısıra merkezi olmayan müzik akışı hizmeti Audius’u (AUDIO) da listeleme yol haritasına eklediğini açıkladı.

Söz konusu duyuru, 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,1911 dolardan 0,2209 dolara kadar yüzde 15’lik bir fiyat artışını getirdi. Daha sonradan yaptığı düzeltme hareketiyle kazançlarının bir kısmını geri veren token yazım anında 0,2102 dolar seviyesinde bulunuyor.

Coinbase, her iki tokeni de listeleme yol haritasına eklemesine rağmen, hiçbir varlığın borsada listelenmesinin garanti olmadığını belirtiyor.

Altcoinlerin öncelikle, Dijital Varlık Listeleme Grubu adı verilen bir iç komite tarafından yürütülen inceleme sürecinden geçmeleri gerekecek.

(Visited 155 times, 1 visits today)

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz