Cumartesi, Eylül 24, 2022
Ana SayfaAltcoin HaberleriAyın yıldızı Radio Caca oldu! İşte sebepleri...

Ayın yıldızı Radio Caca oldu! İşte sebepleri…

Binance, Eylül ayı için en değerli geliştirici(MVB) aylık yıldız ödüllerinin sahiplerini açıkladı; Radio Caca (RACA) imrenilen pozisyonlardan birini aldı. Kazananlar,  işlem hacmi, aktif kullanıcılar, toplam işlem ve diğer analitik performanslar dahil olmak üzere bir dizi ölçüm performansına göre seçildi.

BSC’nin ‘merkezi olmayan finans’ (DeFi) alanında taşıdığı ağırlık göz önüne alındığında, ayın yıldızı ödülüne seçilmek oldukça onur verici. Radio Caca, diğer başarılarının yanı sıra Metamon P2E oyununu ve Universal Metaverse’i (USM) oluşturmaya yönelik kapsamlı ve yenilikçi çalışmasıyla jüri üyelerini etkiledi.

Mayıs 2021’deki kuruluşundan bu yana, RACA kendisini GameFi ve Metaverse’de lider olarak ortaya koymuştur. Neredeyse anlık satışlarla kanıtlandığı gibi, NFT sürümleri en çok aranılanlardandır. CZ, Maye Musk ve Justin Sun ile panellere ev sahipliği yapan Radio Caca, ayrıca Metaverse endüstrisinin ana kolaylaştırıcılarından biri olarak görülmektedir.

Global Metaverse pazarının 2025 yılına kadar 280 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaşması bekleniyor (Pazar araştırma şirketi Strategy Analytics’e göre). Hızla büyüyen küresel bir topluluk ve tutkulu geliştirme ekibi ile RACA şimdiden, gelecek on yıllar boyunca Metaverse endüstrisinin mutlak bir devi olacak şekilde konumlanmıştır.

‍Radyo Caca için bu ödül ne anlama geliyor?

RACA’nın Binance Smart Chain tarafından seçilmiş olması aslında oldukça önemli. Aylık yıldız ödülünü kazananlar Binance’in çeşitli bonuslarına erişim sağlar: BSC topluluk desteği, MVB Incubation ve mentorluk programına erişim, Binance partners’tan akıllı sözleşme denetimi indirimleri, ilk on MVB Projesi listesi için rekabet etme şansı, özel etkinliklere ve seminerlere erişim sağlayan Galaxy NFT rozeti, Binance’in 500 milyon dolarlık yeni yatırım fonundan yatırımlar ve 100 milyon dolarlık likidite fonundan likidite.

Radio Caca neden kazanmayı hak etti?

Radio Caca, Maye Musk’ın NFT’lerinin tek yöneticisi olmak da dahil olmak üzere bir dizi etkileyici başarıya imza attı. Heyecan verici bir NFT tabanlı kazan-kazan oyunu “Metamon” oluşturdu ve tümü birinci sınıf geliştirme ekibi tarafından desteklenecek ve güncellenecek olan etkileyici bir meta veri deposu geliştirmek için çalışıyor. Radio Caca’nın ayrıca bir Medium gönderisinde hedeflerini ayrıntılı olarak açıkladığı, kapsamlı bir yol haritası da bulunuyor. Burada 2035’e kadar uzanan planlarla, sürdürülebilir bir ürün inşa etme taahhüdü ortaya konulmuş.

Sonuç

Binance Smart Chain’in gözünde en iyi projelerden biri olarak seçilmesi, Radio Caca için etkileyici bir ödül. Getirdiği önemli faydalar göz önüne alındığında, ödül şüphesiz platforma yeni bir açılım getirecektir. Projenin başlangıcından bu yana sadece altı ay geçmesine rağmen, Radio Caca kendini gerçek bir GameFi ve Metaverse lideri olarak kabul ettirdi. Bu prestijli ödülü kazandıktan sonra, şanslı MPB NFT sahiplerinden birine bir Tesla Cybertruck hediye ettiler.

Daha fazla ayrıntı için sosyal medyalarına bakabilirsiniz:

Web sitesi:https://www.radiocaca.com/#/metamon

Twitter:https://twitter.com/RadioCacaNFT

Medium: https://radiocaca.medium.com/

Telegram: https://t.me/RadioCaca

(Visited 358 times, 1 visits today)

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz