Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaAltcoin HaberleriAvalanche (AVAX) ve bu 3 altcoin kopuşun ortasında

Avalanche (AVAX) ve bu 3 altcoin kopuşun ortasında

Avalanche AVAX ve bu 3 altcoin kopuşun ortasında

Bitcoin’in (BTC) 2018 ayı piyasası dibini, önceden doğru bir şekilde tahmin etmiş olan kripto analisti, Avalanche (AVAX) dahil üç altcoinin bir kopuşun ortasında olduğunu söyledi.

Altcoinler’in formasyonları

Sektörde Smart Contract olarak bilinen kripto analisti, Twitter’daki 210 bin takipçisine Ethereum (ETH) rakibi Solana’nın (SOL) simetrik üçgen formasyonunu direncini çıkardığını söyledi.

SOL’da çok aylı akümülasyon kesintisi.

Yazım esnasında, Solana 129.76 USD seviyesinde bulunuyor.

Smart Contract, akıllı sözleşme protokolü Avalanche (AVAX) ve Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) da kendi üçgenlerinin direncini ateşlediğini söyledi.

Yazım sırasında AVAX 42.41 USD seviyesinde bulunuyor.

Yazım esnasında MATIC, 1.10 USD seviyesinde bulunuyor.

Borç alma ve borç verme protokolü Aave’ye (AAVE) de bakan kripto analisti, DeFi tokeninin Bitcoin (AAVE/BTC) çiftinde bir döngü tabanı oluşturma sürecinde olduğunu söyledi.

Eski bir favori, AAVE Bitcoin’e karşı dibe vuruyor.

Bitcoin’i de inceleyen kripto analisti, Bitcoin’in 24.700 dolardaki ani direncini kırmak ve bir sonraki direnç olan 30 bin dolara doğru bir ralliyi ateşlemek üzere olduğunu ifade etti.

E401AE06 3299 4AFF 8F0D 42161F269473
Smart Contract Twitter

Bitcoin 24 bin doları kırarsa, en düşük seviyelerden herhangi bir düzeltici WXY yapısı benim gözümde geçersizdir ve bu yükseliş o zaman yükseliş akümülasyonu ve bir dizi 1-2 saniye olacaktır.

Bitcoin henüz patlamadı, ancak çıkacağından şüpheleniyorum.

Bitcoin yazım esnasında 63,617.00 USD seviyesinde bulunuyor.

(Visited 452 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Ünlü analist Bitcoin boğasının bitip bitmediğini ele aldı

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Erçal Savaş Kından
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Erçal Savaş Kından 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı - SPL 3 lisansına sahiptir. İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz