Ava Labs, Web3 Launchpad’i AvaCloud’u piyasaya sürüyor

Ava Labs, AvaCloud'u duyurdu.

0
29

elon musk yatirimcilari dogecoin konusunda uyardi 1

Ava Labs, işletmelere kodsuz yönetilen blok zinciri ekosistemleri oluşturma konusunda yardımcı olan AvaCloud adlı bir Web3 Launchpad’i piyasaya sürüyor.

Kodsuz yönetilen blok zinciri mümkün mü?: AvaCloud

AvaCloud, blok zincir teknolojisinin kullanılabilirliği ve kurumsal benimseme açısından bir dönüm noktası olarak kabul edilen bir değişimi temsil ediyor.

Bu sürümde, Güney Koreli holding şirketi SK, popüler oyun uygulaması Blitz ve AAA oyun stüdyosu Shrapnel gibi şirketler, AvaCloud aracılığıyla özel blok zincirlerini tasarlayan bir grup şirket içinde yer alıyor.

Shrapnel Platform Başkanı Marc Mercuri, konu ile ilgili şu ifadeleri kaydetti:

“Büyük ölçekli, oynaması ücretsiz bir AAA oyunu oluşturmak için, performans, ekonomi ve güvenlik gibi akla gelen birkaç şey var. Avalanche blok zinciri üçünü de karşılıyor. AvaCloud, farklılaştırılmış değer yaratmaya odaklanmak için daha fazla zaman harcamamı sağlıyor.”

AvaCloud ürün paketi dört ana bileşenden oluşuyor:

  1. Yönetilen doğrulayıcılar: Bu bileşen, otomatik kurulum ve ölçeklendirme, artırılmış güvenlik ve yerleşik güncellemeler gibi özelliklerle optimum performans sağlıyor. Herhangi bir büyüklükteki işletme, uygun maliyetle blok zinciri teknolojisinin gücünden yararlanabilirler.
  2. Otomatik blok zinciri oluşturucu: Bu bileşen, kodsuz bir portal aracılığıyla genel veya özel bir blok zinciri oluşturmanıza olanak tanıyor. Müşteriler, özel bir altyapı ekibinin avantajlarından yararlanabilir ve ağın yönetimini ve sürdürülmesini sağlamak için 7/24 teknik destek alabiliyor.
  3. Kapsamlı veri araçları: Bu bileşen, blok zinciri veri kaynaklarından tasarruf sağlar ve Avalanche ağından ve Ethereum’dan gelen zenginleştirilmiş verilere erişim sağlar. Bu, NFT pazar yerlerini, DEX’leri ve diğer platformları güçlendirmek için kullanılabilir.
  4. Birlikte çalışabilirlik: Bu bileşen, Avalanche Network üzerindeki tüm blok zincirleri arasında sınırsız iletişim sağlar. Bu, farklı blok zincirleri arasında etkileşimi kolaylaştırarak zincirler arası birlikte çalışabilirliği mümkün kılıyor.
İlginizi çekebilir:  Altın fiyatında zorlu FED virajı! Durulma zamanı mı geliyor?

AvaCloud’un bu dört bileşeni, işletmelere kapsamlı bir blok zinciri çözümü sunarak, blok zinciri teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktadır.

(Visited 16 times, 1 visits today)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz