Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaEthereum (ETH Coin) HaberleriArbitrum, Ethereum Mühendislik Ekibi Prysmatic Labs'ı Satın Aldı

Arbitrum, Ethereum Mühendislik Ekibi Prysmatic Labs’ı Satın Aldı

Arbitrum, Ethereum Mühendislik Ekibi Prysmatic Labs'ı Satın Aldı

Ethereum (ETH) Layer 2 ağı Arbitrum‘un arkasındaki firma Offchain Labs, Prysmatic Labs‘ın satın alımını tamamladı. Ancak bu satın alım herkesi mutlu etmiyor gibi görünüyor.

Başlıklar

Arbitrum, Prysm Ekibini Satın Aldı

Arbitrum Offchain Labs’ın sosyal medya kanallarında ve ana blogunda paylaştığı resmi açıklamaya göre Prysmatic Labs’ı satın aldı. Bilindiği üzere Prysmatic Labs ekibi, en popüler Ethereum (ETH) konsensüs istemcisi olan Prysm’i yarattı.

Satın alma işleminden sonra geliştiriciler, “tarafsız ve açık kaynaklı” istemci ve diğer Ethereum (ETH) ekosistem girişimleri üzerindeki çalışmalarına devam edecek.

Prysmatic Labs’tan Raul Jordan, anlaşmadan dolayı heyecan duyduğunu söyledi ve  inşa ettiği şeyin ilerlemesi ve benimsenmesi için bu satın almanın öneminin altını çizdi:

İlk günden itibaren görevimiz Ethereum’u ölçeklendirmek ve onu dünya için etkili bir teknoloji haline getirmekti. Offchain Labs ile birleşmek, bir Ethereum ekibi olarak bizim için mükemmel bir anlam ifade etti çünkü: (1) Go’da kapsamlı bir şekilde yazılım geliştiriyoruz, (2) Ethereum’un başarısı ile tamamen teşvik edici uyumlu ve (3) diğerleri için kaliteli yazılım geliştirmeye odaklanıyoruz.

Optimism’den Kelvin Fichter: “Ethereum’un yönetim yapısı şimdi satılık”

Bu arada Arbitrum’un en büyük rakibi Optimism‘in kurucu ortağı Kelvin Fichter, Prysm’i satın alarak Arbitrum’un ACD iş akışında bir yer satın aldığına dikkat çekti.

Bununla birlikte, bu satın almanın Ethereum’un (ETH) merkeziyetsizliği ve demokrasisinin ilerlemesi üzerindeki olası etkileri konusunda derinden endişe duyduğunu açıkladı.

(Visited 13 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  EigenLayer airdrop etkinliği ne zaman? EigenLayer nedir, nasıl çalışır?

Google Haberler

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz