Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaAvalanche (AVAX Coin) HaberleriAptos ve Avalanche dev token kilit açılımına yaklaşıyor

Aptos ve Avalanche dev token kilit açılımına yaklaşıyor

Aptos ve Avalanche dev token kilit açılımına yaklaşıyor

Aptos ve Avalanche, Kasım ayında gerçekleşecek en önemli token kilit açma işlemlerine hazırlanıyor ve toplam 320 milyon dolar değerindeki tokenleri dolaşımdaki tedariklerine dahil edecekler. Bu kilit açılımı, Kasım ayındaki toplam 450 milyon dolarlık kilit açma işlemleri arasında yer alıyor.

Aptos kilit açılımı

TokenUnlocks’a göre, eski Meta yöneticileri tarafından kurulan layer-1 blockchain olan Aptos, değer bakımından en büyük token kilidini açmaya hazırlanıyor. Aptos, 12 Kasım’da 24,8 milyon APT tokenini piyasaya sürecek. Kilit açılımı, dolaşımdaki arzın %10’unu oluşturuyor ve yaklaşık 172,9 milyon dolar değerindedir.

TokenUnlocks verilerine göre, kilit açılımının çoğunluğu (82,7 milyon dolar) temel katkı sağlayanlara, 58,6 milyon doları yatırımcılara, 22,3 milyon doları topluluğa ve 9,3 milyon doları Aptos Vakfı’na aktarılacak.

Avalanche kilit açılımı

Avalanche, Kasım ayında önemli bir token kilidi açma işlemine hazırlanıyor. TokenUnlocks verilerine göre, 24 Kasım’da 9,5 milyon AVAX tokeni piyasaya sürülecek.

AVAX kilidi, dolaşımdaki arzın %2,7’sini temsil ediyor ve şu anda 106,9 milyon dolar değerindedir. Tokenlerin kilidinin açılmasıyla yaklaşık 50,4 milyon dolar proje ekibine, 25,2 milyon dolar stratejik ortaklara, 18,7 milyon dolar Avalanche Vakfı’na ve 12,6 milyon dolar ise olası bir airdrop için ayrılacak.

(Visited 91 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Günün öne çıkan kripto paraları

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz