Pazar, Eylül 24, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriAptos ve ApeCoin kilit açılımına hazırlanıyor

Aptos ve ApeCoin kilit açılımına hazırlanıyor

Popüler altcoinler kilit açılımına hazırlanıyor.

Aptos ve ApeCoin kilit açılımına hazırlanıyor

11-17 Eylül tarihleri arasında, Aptos (APT) ve ApeCoin (APE) gibi iki popüler altcoin, büyük bir kilit açılımına hazırlanıyor.

Kripto piyasasında “token kilit açılımı”, genellikle bir kripto projenin geliştiricilerinin veya yatırımcılarının, belirli bir süre boyunca tokenlerin tam olarak alımını veya satımını yapmalarını engelleyen bir tür kilit mekanizması veya kilitleme süresinin sona ermesini ifade eder.

Aptos, Ape ve Flow kilit açılımı

TokenUnlocks verilerine göre, Aptos (APT) kilit açılma tarihleri bu hafta önemli bir arz artışına işaret ediyor. Verilere göre, 12 Eylül 2023 saat 03.00’te mevcut arzın %1,98’ini temsil eden yaklaşık 24 milyon dolar değerinde APT kilitleri açılacak. Kilit açılımı sırasında, 7 milyon dolarlık APT, vakıf tarafına aktarılacak ve 17 milyon dolar değerindeki APT ise topluluğa dağıtılacak.

Aptos ve ApeCoin kilit açılımına hazırlanıyor
Kaynak: TokenUnlocks

10-17 Eylül tarihleri arasında kilitleri açılacak bir diğer altcoin ise ApeCoin (APE). Popüler NFT projesinde, arzın %11,02’si (51,56 milyon dolar) dolaşıma girecek. Bu miktarın yaklaşık 3 milyon doları Yuga Labs kurucusuna, yaklaşık 10 milyon doları hazineye, yaklaşık 5 milyon doları Yuga Labs’e, geri kalanlar ise projenin hayata geçmesine katkıda bulunan kişilere aktarılacak. APE’nin kilit açma işlemi ise 17 Eylül 2023 saat 03.00’te gerçekleşecek.

İki popüler altcoin’e ek olarak, FLOW da kilit açılımı gerçekleştirecek altcoinlerden biri. FLOW, yaklaşık 3 milyon dolar değerinde bir kilit açılımı gerçekleştirecek. Kilidi açılan tokenler, geliştirici ekibe ve Dapper Labs’a aktarılacak.

(Visited 214 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Ünlü analist: Altcoinler kritik bir sürece giriyor

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz