Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaAltcoin HaberleriApeCoin Yüzde 20'lik Bir Artış Rallisine mi Hazırlanıyor?

ApeCoin Yüzde 20’lik Bir Artış Rallisine mi Hazırlanıyor?

ApeCoin (APE) Yükselişe Devam Edecek mi?

ApeCoin fiyatı, uzun süredir devam eden düşüş trendinden kurtulmaya çalışırken, yükselişin yeniden canlandığının açık belirtilerini gösteriyor. Başarılı olursa, APE hızlı bir ralli başlatabilir.

ApeCoin Yükseliş İçin Hazır

ApeCoin fiyatı 5 Ağustos’tan bu yana dört düşük seviye üretti ve 7 Eylül’den sonra 4.32 dolar destek seviyesi civarında istikrar kazandı. Bu gelişme, şu anda çözülmek üzere olan APE için bir aralık sıkılaşması yarattı.

Şimdiye kadar ApeCoin fiyatı, 5 Ağustos’tan bu yana salınan zirveleri birbirine bağlayan bu düşen trend çizgisini kesti. Yükselişin teyidi, bu engelin üzerinde belirleyici bir günlük mum çubuğunun kapanmasından sonra gelecektir. Böyle bir durumda, piyasa katılımcıları APE’nin yükseliş yolculuğunun başlamasını bekleyebilir.

50 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) yani 4,95 ABD Doları küçük bir direnç oluşturacak, ancak bu engelin aşılması halinde, APE için önce 5,56 dolar, ardından 100 günlük EMA olan 5,79 ABD doları hedef seviye olabilir.

Böyle bir yükseliş APE yatırımcıları için yerel bir zirvenin oluştuğu yüzde 20’lik bir kazancı beraberinde getirecek.

ApeCoin için Destek Seviyeleri

Eğer alıcılar düşen trend çizgisinin altında kalan bir satın alma talebi oluşturursa altcoin daha da düşebilir.

APE coin fiyat analizi
APEUSDT- Günlük Graifk

ApeCoin fiyatı 4,32 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu üretirse, yükseliş tezi geçersiz olurken, potansiyel olarak 3,78 ila 3,65 dolar destek alanında bir düzeltmeyi tetikleyebilir.

(Visited 42 times, 1 visits today)
İlginizi çekebilir:  Mahkeme celbi gelince, SushiSwap (SUSHI) fiyatı düştü

Google Haberler

Bu trendi ve hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyanı:
Trendkoin.com bir finansal haber ve kripto para haber platformu olarak yayın sağlamaktadır. Yayınları yatırım danışmanlığı hizmeti niteliğinde değildir. Sitede yayınlanan makaleler yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı kapsamında değildir. Haberlerde, analist ve yatırımcıların bilgi, yorum ve analizlerine yer verilmekte olup, yayınlanan görüş yorum ve bilgiler sahiplerinin kişisel görüş ve tahminlerine dayanmaktadır. Söz konusu analizler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgiler ile yatırım kararı almak beklentilerinizi karşılamayabilir, hatta uygunsuz sonuçlar doğurabilir. Kripto para işlemleri yüksek derecede risk içerrnekte olup, paranızı kısmen veya tamamen kaybetme riskiniz bulunmaktadır. Trendkoin.com sitesinde yer alan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve trendkoin.com’daki bilgilerin kullanılarak yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan trendkoin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Uyarı: Trendkoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Trendkoin.com’un iznine tabiidir. Sitede bulunan içerikler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayınlanamaz.

Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Kendisi Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 1 Lisansına sahiptir. 2020 yılında bankacılık sektörüne veda eden Demir, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar hakkında yazılar yazmaktan zevk alan bir kripto meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber Entel